Helikopterle İstanbul turu

Uçak kiralama

Uçak kiralama

JetEver Helikopter kiralama olarak şirketimiz geçtiğimiz 2013 yılında en iyi Helikopter kiralama ve helikopter turu konularında özenli, konforlu ve hızlı geri dönüş hizmet sunmasından ötürü başarı ödülünü almıştır.
Böylece helikopterle istanbul turu ve helikopter  kiralama birinci sırada yer almaktadır. Yine Antalya Helikopter kiralama konusunda motocross çekimlerini gerçekleştirmiş ve sezonu başarılı bir şekilde bitirmiştir.

İstanbul türkiye’nin olduğu kadar avrupanın da başlıca metropol kentlerinden biri olarak hak ettiği üne sahip olduğundan doğal olarak ülkemizde en yoğun talebin gerçekleştiği bölge olmaktadır. Bu sebeple İstanbulda helikopter turu yapmak isteyen misafirlerimiz diler iseler özel helikopter ile turlarını gerçekleştrebilecekleri gibi diler iseler 6 kişilik helikopterlerimizde 15 30 yada 60 dakikalık turlarımıza da katılabilirler.

Özel turlarımız için bizleri haftanın her günü arayabilirsiniz ancak toplu turlar için düzenlenen belirli günler ve saatler olduğundan sizler bu saatlerde tur gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca yapılmış olan Helikopter kiralama ve helikopter turu uçuşlarında fotoğraf ve helikopterle video konularında unutulmaz kareler yakalamış ve bu anları ölümsüzleştirmiştir.

JetEver kiralık uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jet, özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.