İstanbul Hava Taksi & Helikopterle İstanbul turu

Uçak kiralama

Uçak kiralama

İstanbul’un tarihi dokusuna gökyüzünden merhaba demek artık hava taksi ile çok yakınınızda..

Helikopterle İstanbul turunda Eşsiz güzelliğe sahip Tarihi Yarımadayı görecek, ve Görsel hafızanızdan hiç eksik olmayacak Haliç ve İstanbul Boğaz’ı bulutların arasından resmedeceksiniz.

JetEver Hava taksi ve Helikopterle İstanbul turu ön rezervasyon gerektirmektedir.
Ödeme İstanbul Helikopter turundan önce yapılması gerekmektedir, ertelenecek rezervasyonlar için en az 48 saat önceden bilgi verilmesi gerekmektedir.

•Siz ve sevdikleriniz ile beraber unutulmaz anlar yaşayacağınız Helikopterle İstanbul turunda inanılmaz bir gökyüzü şöleni yaşayacaksınız.

İstanbul helikopter turu hava durumuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Hava şartlarından ya da olumsuz ve bizden kaynaklanan nedenlerden dolayı İstanbul helikopter turunuz aksama yaşarsanız başka güne kaydırma yapılır.

• Süre tamamen size kalmış olup helikopter turundan önce nereleri gezmek isteyeceğiniz ile ilgili size paket turlar sunulur ve dilediğiniz doğrultuda program yapılır. İstanbul helikopter turunda güzergâhlar hakkında detaylı bilgi size verilecektir.

Helikopterle İstanbul turlarında Kalkışlarımız Heliportlarımızdan yapılacaktır.

Helikopterle İstanbul turlarında Kalkışlarımız için heliport adresi hakkında bilgi JetEver Hava taksi çağrı merkezi rezervasyonlarınız sırasında verilecektir.

• JetEver Hava taksi ile, İstanbul Helikopter turu Uçuşlarımız 3 kişilik ve 6 kişilik olarak yapılmaktadır.

JetEver kiralık uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jet, özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.