JetEver HAVA TAKSİ BİLGİLENDİRME

Hava Taksi kiralamalarında, Trafik-yol Danışma Hizmeti
JetEver Hava Taksi ile Özel Uçak Kiralama hizmeti aldığınızda gideceğiniz bölge ile ilgili olarak ya da dilediğiniz bölgenin trafik ve yol durumu hakkında ayrıntılı bilgi için bizi arayabilir adres bilgisi ve yol tarifi sorabilirsiniz.

Hava taksi işletmeciliği konusu basitçe söyle ifade edilebilir. Sizin bir arabanız var ama bununla taksiçilik yapabilir misiniz elbette hayır. Bunu yapabilmeniz için resmi taksi belgesi almanız gerekmektedir. Hava taksi işletmesi de mantık olarak böyle çalışmaktadır. Her özel uçağı olan size uçağını kiraya veremez veya sizi bir yerden başka bir yere bir ücret talep ederek taşıyamaz. Bunun için resmi izinlere gereksinim duyulmaktadır.

HAVA TAKSİ ile sizlere hava yolu ile transfer gerçekleştirecek uçaklar bellidir. Bizleri bu konuda her türlü bilgiyi almak için arayabilrsiniz. Operasyon birimindeki arkadaşlarımız 24 saat size yardımcı olacaktır.

Hava Taksi kiralamalarında, Meteoroloji Bilgi Servisi
JetEver Hava Taksi ile Özel Jet Kiralama hizmeti aldığınızda arayın, bir telefonla dilediğiniz bölgenin hava durumu hakkında 7 gün 24 saat bilgi alın.

Hava Taksi kiralamalarında, Otel Bilgi ve Rezervasyon Servisi
JetEver Hava Taksi ile Özel Uçak Kiralama hizmeti aldığınızda Yurtiçi ve yurtdışındaki oteller hakkında bilgi almak için arayın, dilerseniz rezervasyonunuzu da yapalım.

7 gün 24 saat taleplerinizi gerçekleştirecek, konusunda uzman ekibimiz özel jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL UÇAK KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

ÖZEL UÇAK KİRALAMA & HELİKOPTER KİRALAMA

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.