JetEver Hava taksi ile Tıbbi Danışmanlık

uçak kiralama

uçak kiralama

 

JetEver Hava taksi misafirleri, 7/24 sağlık sorunları ile ilgili doktorlarla görüşerek danışmanlık alabilir, nöbetçi eczane sorabilir, sağlık kuruluşlarından randevu organizasyonlarının yapılmasını talep edebilirler. Sağlık problemlerinizle ilgili olarak 7 gün, 24 saat doktorlardan tıbbi tavsiye alabilirsiniz. Tıbbi tavsiye, muayene ve tıbbi tanı yerine geçmez, reçete nedeni olamaz, ancak doktorunuzla daha iyi iletişim kurmanıza yardımcı olur. Acil durumlarda da en hızlı şekilde tıbbi servislere yönlendirilirsiniz.

JetEver Hava taksi ile Özel İstekler

Motor, yat, yelkenli ya da helikopter kiralamak mı istiyorsunuz?

Yoksa dünyada ve Türkiye’de yeni açılan mekânlar hakkında düzenli olarak bilgilendirilmek mi?

JetEver Hava taksi Eğlence Danışmanlığı

Misafirlerimiz  kültür-sanat etkinlikleri, yeni açılan mekânlar, eğlence adresleri, konsept restoranlar gibi tüm sorularında eğlence danışmanlarından bilgi alabilir, rezervasyonlarını yaptırabilirler üstelik, şehir içinde dilediğiniz yerden havalimanına ya da havalimanından dilediğiniz yere istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz.

Siz ne hayal ediyorsanız biz onu gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Hayallerinizin sınırı kadar sınırlarımız var. Eşinize hoş bir sürpriz gerçekleştirmek isteyebilir. Akşam yemeğini Paris’in ünlü bir restaurantında yemek isteyebilirisiniz. Bu durumda bizi aramanız yeterli size her konuda desteğimiz ile tüm organizasyon aşamalarında yardımcı olabiliriz. Siz dileyin biz gerçekleştirelim

Özel Jet kiralama, 7 gün 24 saat taleplerinizi gerçekleştirecek, konusunda uzman ekibimiz özel jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL UÇAK KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

ÖZEL UÇAK KİRALAMA & HELİKOPTER KİRALAMA

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.