JetEver Hava Taksi ile Özel Uçak Kiralama Sizlere Neler Sunuyor?

JetEver Hava Taksi ile Özel Uçak Kiralama konusunda uzman uçuş ekibi ve deneyimli kadrosuyla 2012 yılında faaliyete geçmiştir.

uçak kiralama

uçak kiralama

Müşteri memnuniyeti odaklı ve üstün kalite hizmeti vermeyi ilke edinmiş Bilkent Havacılık dünyanın her noktasından istenilen her yere, talep edilen gün ve saatte güvenli bir şekilde değerli müşterilerini özel uçak, helikopter kiralama veya hava ambulansı ile ulaştırmaktadır.

Özel uçak ile gerek ülke içi gerek ülkeler arası uçuşlarınızda günün her saatinde size özel ve uçuşunuza uygun bir özel uçak belirleyerek en konforlu ve fiyat açısından da en uygun seçenekleri sunarak sizi uçuruyoruz.
Talepler doğrultusunda VIP hizmet de veren şirketimiz 7/24 hizmet vermektedir.  Özel uçak kiralama, charter uçuş, helikopter turu, helikopter hava çekimi (reklam filmi çekimi, fotoğraf çekimi) ve hava ambulans konularında konforlu ve ayrıcalıklı uçuşlar sağlar.

Sizler bizimle uçmak için günün her saatinde ve haftanın her gününde bizi arayabilirsiniz. Bunun için operasyon birimlerindeki arkadaşlarımız belirttiğimiz numaralarda günün her saati sizlere yardımcı olmak için hazır beklemektedir.

JetEver kiralık uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jet, özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.