Kiralık Uçak olarak Hava taksi, S.S.S

uçak kiralama

uçak kiralama

Özel jet kiralama yaptığımda, havaalanında CIP veya VIP salonlarını kullanmam mümkün mü?

Kiralık Uçak hizmetleri almak için tarafımıza başvurup uçaklarımızın müsaitliği oranında sizi yönlendirecek olan operasyon ekibimiz ile işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Özel uçak kiralama yaptığınızda, CIP salon kullanım talebinizi bize belirtmeniz halinde iç hat uçuşlarında salonu kullanabilirsiniz. VIP salonları ise devletin tanımladığı niteliklere sahip olan kişiler kullanabilir. Bunun yanı sıra bazı havaalanlarında mevcut olan ve özel jet uçuşları için hizmet veren Genel Havacılık Terminallerinden yararlanabilirsiniz. Türkiye de özel uçak terminalleri;

Kiralık uçak işlemi normal tarifeli seferlerden tamamiyle farklı prosedürler ile yürütülmektedir. Eğer ülke içindeyseniz yolculuk yapacak şahısların isim ve soyisimleri yeterli olmakta eğer yurt dışı seyehat gerçekleştirecek iseniz bunun yanında pasaport bilgilerinizi de tarafımıza iletmelisiniz.

İstanbul da özel uçak kiralama yaptığınızda Atatürk havalimanı için, İstanbul Genel havacılık terminali kullanılmaktadır.

Ankara da özel uçak kiralama yaptığınızda Esenboğa havalimanının yanından çubuk yoluna devem ederken bulunan Ankara Genel havacılık terminalini kullanabilirsiniz.

Antalya da özel uçak kiralama yaptığınızda Antalya havalimanı içerisinde bulunan Cip salonunu kullanabilirsiniz.

JetEver kiralık uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jet, özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.