Kiralık Uçak ve hava taksi kiralama fiyatları

JetEver Kiralık Uçak ve Hava taksi hizmetlerinin yanı sıra Helikopter kiralama ve helikopter turu hizmetlerimiz mevcuttur. Hava Ambulansı hizmetlerimiz arasında ise ambulans uçak kiralama, helikopter ambulans hizmetlerimiz, uçakla hasta taşıma olan medikal eskort , uçak ambulansla cenaze ve ambulans jet ile organ nakli bulunmaktadır.

Hava taksi kiralama işlemleri ile ilgili bilmek istediğiniz herşey hakkında sizlere açıklamalar yapmaya devam ediyoruz. Hava taksi kiralama işlemleri için sizlerden birçok soru almaktayız. Bu durum hem bizi sevindirmekte hem de sorularınıza en doğru cevapları vererek sizi hava taksi kiralama konusunda bilgi sahibi yapmak istemekteyiz.

hava taksi

hava taksi

Hava taksi kiralama Avrupa’da uzun yıllardır iş adamlarının ve özel geziler yapmak isteyen insanların tercihlerinden olmuştur. Havayolu ile bir noktadan bir noktaya geçişin zaman konusunda inanılmaz bir kazanç sağladığı günden beri insanların ilk tercihi havayolunu kullanmak olmuştur. Elbette özel uçak sahipleri için ne zaman isterlerse kendi uçaklarını kullanma özgürlükleri bulunmaktadır. Ancak özellikle son yıllarda hava taksi kiralama işlemleri ile beraber artık işleriniz ile ilgili özel uçak kiralama işlemleri yaparak da hava taksi kullanabilirsiniz.

Hava taksi kiralama şirketimiz üzerinden yapacağınız başvuru ile belirlenmekte ve uçuşunuzun özelliğine mesafesine ve kişi sayısına uygun olarak size özel bir hava taksi kiralama işlemi uygulanmaktadır. Hava taksi kiralarken kaç yolcu taşınacağı ve mesafenin önemi büyüktür çünkü 3 kişilikten başlayarak 300 kişiliğe kadar olan özel uçaklarla size en uygun uçağı belirlememiz gerekmektedir. Bu durumda turboprop adını verdiğimiz pervaneli uçaklardan Airbus adını verdiğimiz çok fazla yolcu taşıyan uçaklarımıza kadar bir skala içinde size en uygun özel jet kiralama seçeneklerini sunarız.

Hava taksi kiralama işleminden önce ödemenin gerçekleştirilmesi ile beraber yapılacak işlemler şöyledir: Eğer yolcu ülke içinde yolculuk edecek ise yolcu isimlerinin tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. Bununla beraber hava taksi kiralama işleminde yurtdışı seyehat gerçekleştirilecek ise bu durumda yolcu isimleri ile beraber pasaport bilgilerine de ihtiyaç duymaktayız.

Hava taksi kiralama işleminde onay özel uçak uygunluğuna bağlı olduğundan işlem için tarafımıza bilgi ne kadar erken iletilir ise onay o kadar çabuk gerçekleştirilebilmektedir. Hava taksi kiralama işlemlerinde ödemenin yapılması ile beraber işlemler başlatıldığı için banka numaralarımıza mevcut bankalar uyuşuyor ise hava taksi kiralama ücreti etiketi ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Satılık uçak ve uçak kiralama taleplerinizde ve Havacılık ile ilgili olarak 7/24 hizmet veren profesyonel ekibimizde ücretsiz danışmanlık desteği alabilirsiniz.
Ayrıca hizmetlerimiz arasında Özel uçak kiralama ve hava ambulansı hizmetleri de mevcuttur. Dünya genelinde çalıştığımız çözüm ortaklarımız ve jet uçak ile kalkışa hazırız.

JetEver kiralık uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jet, özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.