Konfor ve Rahatlık92%
Fiyatlandırma13%
Sınırsız Hizmet98%
Uçuş Ekibi98%
Şikayet7%
Profesyonellik100%
68%Maksimum Skor
Oylamaları oku: (0 Oylamalar)
0%

özel jet kiralama

 

Türkiye, Avrupa, Rusya ve Ortadoğu ofislerimizde uzun yıllardır sektörde yönetici kadrolarında çalışmış, güvenilir, hızlı ve en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş ekibimizle faaliyet göstermekteyiz.

Müşterilerimize,  yurtiçi ve yurtdışı özel jet kiralama, helikopter kiralama, deniz uçağı kiralama,  hava ambulansı, yolcu uçağı kiralama, uçak satışı ve danışmanlığı sağlamaktayız.

özel uçak

özel uçak

Deneyimli, alanında seçkin kadromuz ve uçuş ekibimizle birlikte talebiniz doğrultusunda dünyanın her yerinden istenilen her noktaya 7/24 uçuşunuzu en iyi çözüm ve en iyi fiyat garantisiyle sizlere sunuyoruz. Türkiye, Almanya, Rusya ve Dubai ofisleri ve yurtdışı çözüm ortakları ile global  ağ oluşturan Bilkent Havacılık bu ağ içerisinde, dünya çapında özel uçak kiralama faaliyetleri konusunda misafirlerine yerel uzmanlık sunmaktadır.

Geniş veri tabanına sahip olan JetEver Aviation, istenilen uçağı en kısa sürede bularak yolculuğun planlanmasını, gerekli izinler için başvuruların yapılmasını ve tüm VIP hizmetler için operasyonu sizler için başlatır.

Yaşamınızı daha güzel kılmak adına, yükseklerden uçmaya hazırız .

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.