Off-Shore HELİKOPTER KİRALAMA

Uçak kiralama

Uçak kiralama

Off Shore Helikopter kiralama , Açık Denizde doğalgaz veya petrol bulma çalışmaları esnasında kullanılan platform veya gemilere malzeme veya personel transferi dışında Helikopter kiralama hizmeti verilmesini kapsamaktadır. Havacılık konusunda kendini kanıtlamış ve aranan isim olmuş olan JetEver Özel uçak, dünyada offshore hizmetini başarıyla gerçekleştirmektedir. JetEver Özel uçak, profesyonel eğitimli pilotları ve donanımlı helikopterleri ile offshore hizmetinde son derece başarılı ve iddialıdır. Firmamızda bulunan her talebinize karşılık verebilecek helikopterlerimiz ve tecrübeli pilotlarımızın dışında HUET ve BOSİET eğitimleri mevcut sağlık personeliyle platform ve gemilere özel helikopter ambulans hizmeti vermeye devam etmektedir. JetEver özel Uçak , Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir. ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34 ACİL AMBULANS HELİKOPTER & ACİL AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

2 Yorum

  • JetEver

   Melek hanım özel jet kiralama yaptığınızda özel uçaklarımızda standart catering verilmekte olup yerli yabancı içkilermiz mevcuttur.Bunların dışında özel istediğiniz birşey varsa uçuştan önce bildirmeniz yeterli olacaktır.
   JetEver özel Uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak ile kalkışa hazır beklemektedir.

   ÖZEL JET KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
   AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK
   ÖZEL UÇAK KİRALAMA-HELİKOPTER KİRALAMA-AMBULANS UÇAK-AMBULANS HELİKOPTER

   Cevapla

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.