Özel Hava Ambulansı Kiralama ve Elektronik Eşya

JetEver Uçak kiralama ve Hava Ambulansı kiralama hizmeti veren şirketimiz ayrıca Ambulans Helikopter kiralama servisi de vermektedir.

Özel hava Ambulansı kiralama ile hasta transferi sağlamak isteyen müşterilerimizin elektronik eşya (cep telefonu, mp3 çalar, laptop veya tablet vb) kullanımın ile ilgili soruları bir süredir Sivil Havacılık kurumunun da gündeminde bu nedenle son haberleri sizlerle paylaşmak istedik. Çünkü an itibariyle tarifeli seferler ile aynı kurallar ambulans uçak kiralama ve helikopter ambulans kiralama hizmetlerinde de geçerli olmaktadır.

Sivil havacılık tarafından 21 ocak 2014 tarihinde yayınlanan genelgenin ardından şartlar da olgunlaştı. Yeni genelgeye göre, taşınabilir elektronik cihazların uçakta kullanılmasına izin vermek isteyen havayolu şirketleri, uçuş öncesinde bu cihazların uçağın emniyetle işletilmesine etkisinin olmadığına emin olacak ve bu cihazların uçağın elektronik sistemlerini, donanımını ve özellikle seyrüsefer ve iletişim sistemlerini etkilemediğini garanti altına alacak. Ambulans uçak taleplerinizi buradan bize seçebilir ve bize iletebilirsiniz.

Yeni kurallar doğrultusunda, yolcu, uçağa binişten sonra, kapı kapatılıncaya kadar cep telefonlarını veya taşınabilir elektronik aletlerini açık olarak kullanabilecek. Kapının kapatılmasıyla birlikte, tüm elektronik cihazlar ikinci bir anonsa kadar ’uçuş modunda’ kullanılacak.

hava ambulansı

hava ambulansı

Elektronik cihazların uçuş sırasında kullanım şartlarını kesin olarak tanımlayacak olan havayolu şirketleri, bu cihazların ne tip hava araçlarında, hangi koşullar altında kullanılabileceğini belirleyecek.

Seyir yüksekliğine gelinmesiyle birlikte kabin amiri anons yaparak cihazların kullanımının serbest bırakıldığını bildirmesiyle yolcular cihazlarını açabilecek. Bu konuda havayolu şirketleri farklı uygulamalara da gidebilecek.

Bu kurallar ile aynı biçimde hava ambulans kiralama veya özel uçak kiralama işlemlerinde de aynı prosedür geçerli olacak.

Van Helikopter Ambulans servisimiz için size en yakın nokta olan Ankara’dan kalkışını gerçekleştiren Ambulanshelikopter en kısa süre içerisinde hasta naklini gerçekleştirecektir.

Kütahya Helikopter Ambulans servisimiz için size en yakın nokta olan Ankara’dan kalkışını gerçekleştiren Ambulanshelikopter en kısa süre içerisinde hasta naklini gerçekleştirecektir.

 

JetEver Uçak Kiralama , Ambulans uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat hasta nakiliniz için gerekli olan hava ambulansı veya helikopter ambulans ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.

HAVA AMBULANS 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK

JET EVER 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

ÖZEL UÇAK KİRALAMAHELİKOPTER KİRALAMAACİL AMBULANS UÇAKACİL AMBULANS HELİKOPTER

 

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.