Uçak kiralama

Uçak kiralama

ÖZEL JET HAKKINDA BİLGİ  I

Özel Jet uçaklar ‘da veya Satın alınmak istenen turboprop pervaneli uçaklarda  aramanız gereken ve ihtiyacınız olan  özellikler; güvenlik, hız, çetin ve zorlu hava koşullarında uçabilme yeteneği, geniş kabin ve gelişkin aviyonik sistem olmalıdır. Uçakta güvenlik enstrümanları deyince  EGPWS (Yere veya Kara parçasına Yaklaşma İkaz Sistemi) TCAS (Trafik İkaz ve Çarpışmayı Önleme Sistemleri ) anlamamız gerekmektedir. Olası Artan hava trafiği çarpışmalarına karşılık hazır hale getirmiş durumdadır. Her zaman pilot dikkatine kendimizi amade edemeyiz. Maksimum menzil, full yakıt sistemi (benzin bittiğinde inme fırsatı ve iniş zamanı sağlar)  İrtifa kabiliyeti (kötü ve zorlu hava koşulunda uygun irtifaya sığınabilme imkanı sağlar)
Kabin genişliği, sabit mesnetli dönebilir koltuklar, geniş aralıklar, sizlerin rahat yolculuk yapması için gerekenlerdir. Almamanız gereken uçaklar 2 motordan daha fazla motoru olan iş jetleridir, çünkü bunlar uçakta ilk jenerasyondur.  Bugün üç, dört motorlu iş jetleri istek dışındadır.  Dassault havacılığın  Falcon’u haricinde; iki motordan daha fazla motoru kullanan iş jeti de  kalmamıştır. Uçak taşımacılığında bilindik large uçakların en tipik örneği Boeing’dir 140.000.000 Türk Lirası fabrika fiyatına sahiptir. Önemli şirketlerce özel jet olarak da kullanılmaktadır.  Fiyat olarak en uygun ve en hafif  bir iş jeti örneği ise Cessna (Mustang) dır,sıfır uçağın fabrika fiyatı  yaklaşık 4,500.000 Türk Lirası’ dır. Daha ucuzu olan  bir uçak  Eclipse olup, uçağın  fabrika fiyatı  2,700.000 Türk Lirası’ dır. Bu uçakların büyüklükte ve küçüklükte fevkinde olanları elbette mevcuttur. Sayfalarımızdan nevisi ve uçakların çeşitleri ve daha fazla seçenekler  hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yukardaki fiyatlarla asla uçak sahibi olamayız diyen şirketlerimiz hemen pes etmemeli, bizimle irtibatlı olmalıdır. sürpriz fiyatlarla muhtelif özel uçak ilanlarını yine muhtelif zamanlarda  hangarlarından yani uçak sahiplerinden  Türk Uçak piyasasında ilan etmeye devam ediyoruz.

JetEver özel Uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ile kalkışa hazır beklemektedir.
ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34+90 532 256 96 34
ACİL AMBULANS HELİKOPTER & ACİL AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.