ÖZEL JET HAKKINDA BİLGİ  II

Uçak kiralama

Uçak kiralama

Özel uçak tasarımında ve üretiminde bugün Amerikalılar lider bir durumdadır.  Türklerde artık bu Özel uçak yarışa girmiştir ve TAI ile sağlam, gurur veren çalışmalar yapılmaktadır.   Özel uçaklar ; Ağır Özel uçak, Orta Özel uçak, Hafif Özel uçak, Çok hafif Özel uçak veya kişisel/bireysel Özel uçaklar şeklinde ayrılmıştır. Aşağıda özel jetlerden başka çoğu tek motorlu kişisel  Özel uçaklar da vardır. Tamamen kişisel ihtiyaçlara hitap ederler.  İş jetleri gibi hava taksi hizmetini vermezler. Şahsa münhasır olup meraklılarını yakından ilgilendirmektedir. Eclipse Aviation Eclipse, Adam Aircraft imalatı örnektir.

Satın aldığınız özel uçakları hava taksi olarak kullandırabilip gelir elde edebilirsiniz. kişisel/bireysel Özel uçakları kendi kullanımınızda tutabilirsiniz.
Çok hafif Özel uçağınızı local kullanımda hava taksi hizmeti olarak müşterilerinize sunabilirsiniz.
Hafif Özel uçağınızı yine bölgesel olarak ama biraz daha uzun menzile sahip olduğu için talebin artmasına neden olacağı için hava taksi kullanımında aktif olacaktır.
Orta Özel uçaklar hafif özel uçaklar göre daha uzun menzile sahiptir. Orta Özel jetler, Hava taksi kullanımında daha fazla talep almaktadır. Orta Özel jetlerin kabin genişliği büyük olup, hava taksi kullanımında müşteri ayağı kalmak istediğinde rahatlıkla kalkabilmektedir. Ağır Özel uçakların bazıları okyanus ötesi uçuşlar yapabilmekte olup, menzilleri uzun mesafelidir. Ağır Özel jetleri kabin ölçüleri geniştir ve hava taksi işletmelerinde müşterilerin özel istekleri bu uçaklaradır.

JetEver özel Uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ile kalkışa hazır beklemektedir.
ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34+90 532 256 96 34
AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.