Kiralık Özel Uçak, Hava taksi, S.S.S

Kiralık özel uçak ile gittiğim ülke içerisinde aynı özel jet ile farklı şehirlere yolculuk yapabilir miyim?

Hayır. Kiralık özel uçak ile gittiğim ülke içerisinde aynı özel jet ile farklı şehirlere yolculuk yapamazsınız. Ülkemiz içinde geçerli olan uluslararası kabotaj kuralları gereğince yabancı tescilli özel uçaklar gidilen ülke içinde şehirlerarası uçuş yapamaz. Talebiniz doğrultusunda JetEver Hava taksi ekibi sizler için, gidilen ülkede özel uçak ayarlanarak iç hat uçuşu yapabilirsiniz. JetEver Hava taksi olarak şirketimiz, gittiğiniz bölgede özel uçak kiralama fiyatları olarak en düşük rakamı garanti olarak sizlere sunar.

Özel uçak kiralama yaptığımda kaç saat önce havaalanında bulunmalıyım?

JetEver Hava taksi olarak şirketimizden özel uçak kiralama yaptığınızda, talep ettiğiniz uçuş saatinden 30 dakika önce havaalanında olmanız yeterli olacaktır. Sizleri JetEver Hava taksi ekibinden bir yetkili/uçuş ekibi veya uçağın yer hizmetleri karşılayarak size eşlik edecektir.

Özel jet uçuşları zaman konusunda size istediğiniz esnekliği sağlamaktadır. Ancak uçuştan 30 dakika önce havaalanında olmanız önerilir.

JetEver kiralık uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jet, özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

1 Yorum

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.