Uçak kiralama

Uçak kiralama

Özel jet kiralama, sizlere zaman kazandırır…

JetEVER Özel Jet kiralama ile havaalanlarındaki giriş-çıkış kontrolleri esnasında yaşanan zaman kaybı ve yaşanan zorluklar tamamen ortadan kalkar. Ayrıca JetEVER Özel Jet kiralama, sizi ulaşmak istediğiniz noktaya çok daha yakın bir havalimanına ulaştırabilir, bunun sayesinde tekrar zaman tasarrufu yapabilirsiniz. JetEVER Özel uçak kiralama ile yolculuğunuzu çok daha güvenli ve daha da önemlisi verimli koşullar altında gerçekleştirebilirsiniz.
JetEver özel Uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak ile kalkışa hazır beklemektedir.

ile kalkışa hazır beklemektedir.
ÖZEL JET KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34+90 532 256 96 34
AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK

2 Yorum

  • JetEver

   Derya hanım merhaba,İstanbul Helikopter Ambulans Talebinizde Hastanızı hangi sağlık kuruluşuna götürülmesini istiyorsanız oranın heliport var ise ambulans Helikopter oraya iniş yapacaktır.Eğer Helikopter ambulansın iniş yapacağı yer yok ise sağlık kuruluşuna en yakın bölgeye iniş yapar oradan kara ambulansı ile götürülür.
   JetEver özel Uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak ile kalkışa hazır beklemektedir.

   ÖZEL JET KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
   AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK
   ÖZEL UÇAK KİRALAMA-HELİKOPTER KİRALAMA-AMBULANS UÇAK-AMBULANS HELİKOPTER

   Cevapla

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.