ÖZEL UÇAĞIN HANGARDA BEKLEMESİ ZARAR

Uçak kiralama

Uçak kiralama

Türkiye de şuanda 100 adet özel uçak bulunmakta. Bunun %70’i İstanbul,%29 Ankara ,% 1 Antalya’da bulunmaktadır. Bu özel uçakların üçte biri hava taksi olarak faaliyet göstermektedir. JetEver Özel uçak kiralama Genel Müdürü Ercüment Sin “Hava taksi olarak kullanılmayan özel uçakların, Hangarda bekleyerek yıllık bakım, hizmet ve uçak ekibinin giderleri ile yüksek ücretler çıktığını belirtmekte. Hiçbir şey yapılmaz ise uçağın giderlerinin çok fazla olduğunu belirten SİN, Hava taksi olarak kendi masraflarını rahatça çıkarttığını belirtti.

Mesala Acun Ilıcalı uçağını kiraya veren isimlerden bir tanesi. Yine ünlü iş adamları aynı şekilde özel uçaklarını kendileri uçmadığı zamanlarda kiraya vererek ek gelir elde etmektedirler. Böylece uçağın maliyetlerini ödeyim ek kazanç elde etmektedirler.

Türkiyede ki iş adamlarının ihtiyacına göre özel jetlerini seçmektedirler. Uzun mesafeli okyanus ötesi uçuşlar için gerekli uçak pahalı ve masraflı olduğunu belirten Ercüment SİN, Bölgesel olarak uçuşlarda da pervaneli uçakların tercih edildiğini belirtiyor.

JetEver özel Uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak ile kalkışa hazır beklemektedir.

ile kalkışa hazır beklemektedir.
ÖZEL JET KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK
JET EVER 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
ÖZEL UÇAK KİRALAMAHELİKOPTER KİRALAMAAMBULANS UÇAKAMBULANS HELİKOPTER

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.