ÖZEL UÇAK  & HAVA TAKSİ SERVİSİ

Özel Uçak kiralama ile özel hissedin, Hava taksi ile dünyayı keşfedin

JetEver Özel Uçak Kiralama ve Hava taksi ile gidilecek olan rotada anlık uçak kiralama fiyat hesabı yapabilirsiniz. Size Gidilecek olan rotada tarih ve yolcu sayınıza göre fiyat verir. Yolcu sayınızın fiyata etkisi uçağın tipini etkiler. Küçük özel uçak kiralama veya hava taksi hizmetlerimizde yolcu sayısı maksimum 6 kişiliktir.

Orta özel jet kiralama veya hava taksi hizmetlerimizde yolcu sayısı maksimum 8kişiliktir.

Büyük uçak kiralama veya hava taksi hizmetlerimizde yolcu sayısı maksimum 14 kişiliktir.

Hava taksi kiralama uygulaması ile seyahatlerinizde kişi sayısına göre uçak tipleri de büyüdüğünden özel uçak kiralama fiyatları konusunu en çok etkileyen alan yolcu sayısı olmaktadır.
Tiplerine göre küçük heavy jetler kısmına giren uçaklar için özel uçak kiralama fiyatları 3.000 Euro seviyesinde saatlik fiyatlar; orta ve büyük heavy jetler açısından ise 3.500-4.000 Euro luk saatlik fiyatlar bulunmaktadır. Özel uçak kiralama fiyatları hususunu etkileyen bir diğer konu ise ülke içi veya ülke dışına seyahatlerde her ülkenin kendi hava alanı için koyduğu ekstra ücretlendirmelerden oluşmaktadır. Permi ücretleri dediğimiz ücretler CIP giriş kullanım ücretleri gibi ücretler özel uçak kiralama fiyatları üzerinde artı etkilerde bulunmaktadır.

özel uçak kiralama, hava taksi

özel uçak kiralama, hava taksi

Tümüyle özel uçak fiyatları hakkında her şey dahil fiyatları tarafımızdan alabilir ve özel uçak kiralama fiyatları üzerinde detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Bununla ilgili hava taksi kiralama üzerinden dilediğiniz her konuda yardımcı olabileceğimiz uzman ekibimizle isterseniz sitemiz üzerinde 7 gün 24 hizmet vermektedir. 24 saat açık olan telefonlarımızdan dilerseniz mail adresimiz üzerinden bize ulaşarak uçuşunuzun tüm detayları ile birlikte özel uçak kiralama fiyatları hakkında da detaylı bilgi sahibi olabilir ve rezervasyon yaptırarak uçuşunuzu konfirme edebilirsiniz.

Hava ambulansın acili yetinin ve öneminin bilincinde olan JetEver, ambulans uçak servisinde hastanızı en güvenli ve sağlıklı bir operasyonla hizmet verir. Uçaklarımızda Doktor ve sağlık teknisyeni bulanmaktadır.

JetEver Hava Taksi ve helikopter kiralama Hizmeti

ÖZEL UÇAK KİRALAMA & KİRALIK HELİKOPTER 7/24 DİREKT TEL:

0 532 256 96 34

www.jetever.com

ÖZEL UÇAK FİYATLARI – ÖZEL UÇAK ŞİRKETLERİ – HAVA TAKSİ – HAVA AMBULANS-AMBULANS HELİKOPTER

 

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.