ÖZEL UÇAK KİRALAMA RÖPORTAJ

 • Öncelikle şirketiniz hakkında kısa bir bilgi verir misiniz? JetEver, müşterilerine hangi hizmetleri sunuyor?

JetEver Dünya üzerinde ticari uçuş yapan tüm özel uçakların yer aldığı bir sistemdir.
2010 Yılında kurulan JetEver, 4 kıtada yer alan ofisleri ve çalışma arkadaşlarıyla siz değerli özel uçak müşterilerine hizmet vermektedir.
En iyi fiyatı almak için artık pazarlık etmenize gerek yok! JetEver, istediğiniz bölge ve uçuş kapsamındaki tüm özel uçak ve operatörleri tarayarak ihtiyacınız olanın en iyisini en iyi fiyat garantisi ile sizlere vermeyi taahhüt eder.
Tamamıyla ücretsiz olan JetEver, özel uçak kiralamak isteyenlerin 2013 yılında en çok tercih ettiği kullanıcı dostu bir havacılık yazılımıdır.
JetEver özel uçak müşterileri ile uçak sahiplerini bir araya getiren ve 7/24 kesintisiz hizmet veren tek sistemdir.
JetEver veritabanında yalnızca bakımları düzenli yapılmış olan hava araçları yer almaktadır. Güvenlik ve uçuş emniyeti JetEver’ın öncelikli ilkesidir.

 

özel uçak kiralama

özel uçak kiralama

 • Son yıllarda Türkiye’de özel uçak oldukça sık kullanılmaya başlandı. Özellikle hangi ülkekler tercih ediyor?

Rus işadamları tercih ediyor

Irak’tan yoğun Hava ambulans talepleri var, İran’dan turist, Antalya’da ise Rus işadamlarının yoğun talepler alıyoruz. Firmamızın müşteri portföyü çok geniştir. Gerek yurt içi ve gerekse yurt dışında uçuşlarını yaptığımız, birçok ünlü müşterimiz de mevcuttur. Bunun yanı sıra siyasi partiler genelde hava yollarını tercih etmekle beraber, çok acil durumlarda özel uçak kiralama yoluna gidiyorlar. Yurt dışından gelen turistler de helikopterle Antalya turu yapma fırsatı buluyorlar.

 • Dünyanın her yerine hizmetiniz var mı yoksa sadece Türkiye içinde mi uçuş gerçekleştiriyorsunuz?

Türkiye’nin en büyük uçak ve helikopter kiralama firması olan JetEver ile yurt içi ve yurtdışı olarak dünyanın her noktasına hizmet vermekteyiz. Uçaklarımızın bir kısmı yurt dışında olmakla birlikte yaklaşık 140 iş jeti, 35 helikopter ve 100 civarı büyük yolcu uçağı mevcuttur. Ayrıca hava ambulans ve hava kargo hizmetleri de vermekteyiz

özel uçak kiralama

özel uçak kiralama

 • Web sitenizde daha önce rastlamadığımız bir sistem var. Online olarak gidilecek mesafe hesaplanarak, müşteri teklifi anında görüntüleyebiliyor. Bu sistem hakkında bilgi verir misiniz?

Web sayfamızda son kullanıcı için anlık fiyatlandırma sistemimiz mevcut . Bu bir ilk aslında, misafir gitmek istediği rota ve tarihi girerek özel uçak kiralama fiyatlarını anlık görebiliyor. Buradaki fiyatlara cip ücretleri dahil değildir. Uçak tipi tercihine göre misafirin 3 alternatifli opsiyon sunmaktayız.

 • Aracısız Hava Aracı kiralama
 • Bir dakikada ön teklif, en geç on dakika içerisinde son teklifin sunumu
 • Uçuş öncesi ve devamında 7/24 bilgilendirme
 • Dünya çapındaki tüm hava araçlarına tek elden ulaşım
 • En iyi fiyat garantisi

 

özel uçak kiralama

özel uçak kiralama

 

 • Hava ambulans hakkında da bilgi alalım, çünkü bu aralar yazılı ve görsel medyada oldukça sık görüyoruz. Hava ambulans nedir? Ağır hastaların da transferi sağlanıyor mu? Ambulans uçak kiralamak için koşullar nedir?

 

Hava ambulansı kategorisinde yer alan kiralık uçak ambulans ve kiralık helikopter ambulansın amaçlarından bahsedeceğiz.

Kiralık uçak ambulans deyimi son yıllarda kara ambulansları kadar popüler duyulan bir terim haline geldi. Aslında kiralık uçak ambulans bir uçak kiralama işleminden sadece ambulans konfigürasyonu ve ekipmanı açısından ayrılır.

Kiralık uçak ambulans bir ambulans kiralama hizmetinden neler bekleniyorsa hepsine haiz konfigürasyonlar içeren bir uçak tipidir. Bir hastanın kiralık uçak ambulans ile başka bir bölgeye naklinden bahsedildiğinde öncelikle hastanın hastalığının nev’ine göre ambulans konfigürasyonları yani medikal opsiyonları oluşturulmaktadır.

Örneğin hasta için entübe işlemi yada oksijen tüpü gibi ilave konfigürasyonlardan doktorun uzmanlığına kadar geniş bir yelpazede değişiklik gösterebilir. Kiralık uçak ambulans hizmeti normal bir kara ambulans kiralama işleminden temelde nitelik olarak farklılık göstermemekte ancak çok büyük nicelik farklarını barındırmaktadır.

Kiralık uçak ambulans işlemi önceden belirlenmiş bir noktadan belirlenmiş bir başka noktaya kiralık uçak ambulans hizmeti demektir ve içeriğinde komple medikal ekipman ve bu ekipmanı kullanarak gerektiğinde hastaya acil müdahalede bulunabilecek doktor ve paramedic ekibini barındırmaktadır. Siz bir kiralık uçak ambulans hizmeti istediğinizde bunlar size bir paket olarak sunulur ve ayrı ayrı ödemeler istenmez.

 

 • Deniz uçağı hizmetleri verdiğinizde konuşmamızın başında belirtmiştiniz. Onlara da değinelim, gidilecek rota ve mesafe en fazla ne kadar olmalıdır?

 

3 bir tarafı denizler ile çevrili ülkemizde Deniz uçağı kiralama yaz aylarının başlaması ile oldukça talep görmektedir. Deniz uçağı kiralamaları, özellikle havalimanına uzak olan sahil kasabalarına gitmekte oldukça tercih edilmektedir. Deniz uçağı kiralamalarını tercih eden diğer grubumuz ise teknesi ile denizde seyahat etmeyi seven misafirlerimiz. Yatlarının bulunduğu bölgeye Deniz uçağı iniş yapar uçağa alınırlar ve gitmek istedikleri yere kolayca ulaşırlar. Tekrar Teknelerine dönmek istediklerinde Denize iniş yaparak teknelerine ulaşırlar. İş seyahati yada özel nedenleri dolayısıyla teknelerinde olan misafirler Deniz uçağı kiralamaları oldukça sık yapmaktadırlar. Deniz uçağı kiralama yapan misafirlerimiz 8 yolcu kapasiteli bu uçağımız ile istedikleri yere hava şartları müsaade ettiği sürece iniş –kalkış yapabilirler. İstanbul Deniz uçağı kiralama, Bodrum Deniz uçağı kiralama, Kaş Deniz uçağı kiralama, Antalya Deniz uçağı kiralama, Marmaris Deniz uçağı kiralama, Göcek Deniz uçağı kiralamaları ve Fethiye Deniz uçağı kiralamaları sıkça talep edilen uçuşlarımızdır. Yine Deniz uçağı kiralaması yapan misafirlerimiz dilerler ise Tüm havalimanlarına ve Göllere iniş yapabilirler.

 

 • JetEver olarak eklemek istediğiniz son bir şey var mı?

Son olarak , Hava taksi sektöründe engin tecrübesi bulunan profesyonel ekibimiz, müşteri memnuniyeti ile güvenilirlik hedeflerini öncelikli tutan bir anlayış ile hizmet vermekte olduğumuzu özellikle belirtmek isterim.

Tüm çalışanlarımız periyodik olarak eğitimlerden geçirilmekte, değişen kural ve düzenlemeler hususunda bilgilendirilmektedir. Bu eğitimler sayesinde JetEver uzman ekibi, düzenli olarak farklı ülkelerin değişen ve güncellenen sivil havacılık mevzuatlarını, ulusal ve uluslararası (FAA/ EASA/JAA) kuralları günü gününe takip ederek, müşterilerin son dakika sürprizleri ya da olumsuzluklarıyla karşılaşmasını engellemektedir.

Avrupa, Ortadoğu ve CIS ülkelerinde görev yapmakta olan ekibimiz, hava taksi sektöründe en az 10 yıllık tecrübeye sahip çalışanlardan oluşmaktadır.  Doğru ihtiyaçlara, güvenilir (bakım kayıtları incelenmiş ve onaylanmış olan) doğru ve en ekonomik uçak seçimini yapmak, bilgi ve tecrübe ister.

Kalkışa hazırız… JetEver Özel Uçak Kİralama 7/24 iletişim: 0 532 256 96 34

 

 

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.