Özel Uçak kiralama fiyatlarının hesaplanması

JetEver Hava Taksi şirketi olarak, özel uçak kiralama fiyatları hesaplaması yaparken öncelikli olarak müşteriye en uygun rakamı vermeyi hedefler. Bunun içinde her sezon başlarında operatörler ile yıllık anlaşma yapar ve saatlik ücret üzerinden peşin satın alır.

 

Özel Uçak Kiralama ücretleri hesaplanırken; uçak tipinin saatlik ücreti, gidilecek olan rotanın saatlik maliyeti ile çarpılarak bulunur.

 

ÖZEL UÇAK KİRALAMA FİYATLARI

ÖZEL UÇAK KİRALAMA FİYATLARI

Biz Özel uçak fiyatlarını belirttiğimiz gibi saatlik olarak peşin aldığımızdan bu oranı müşteriye yansıtıyoruz. Bir diğer avantajda, müşterinin gideceği rotaya göre o bölgeden uçak çekildiği için en uygun uçak kiralama fiyatı çıkacaktır.

Kısa mesafeli özel uçak kiralamalarında en uygun uçak kiralama fiyatı turboprop uçaklarla verilmektedir. Ayrıca Yine kısa mesafeli uçuşlar için light jet uçaklar verilmektedir. Uçak kiralama ücretlerinde en uygun rota ve küçük uçaklar ile verilmektedir.

 

Jet uçak sayesinde en uzak bölgeler bile artık sizin için sadece aynı gün ziyaret edebileceğiniz mesafeler haline gelmektedir. Hız jet uçak ile konfor ile birlikte en yoğun tercih unsurunu oluşturmaktadır. Sizlerden gelen talepleri uçaklarımızın müsaitliğine göre jet uçak kiralama işlemleriniz için denetleyerek müsaitlik durumunda baştan sona tüm seyahatinizin programlanmasını ve en iyi şekilde seyahatlerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Jet uçak talepleriniz için bize ulaşın.

Birinci nokta Uçak kiralama ve özel uçak fiyatı ve Kiralık Uçak hizmeti ile yapacağınız yolculuklarla istediğiniz yere her şeyden önce varabileceğinizi bilmenizdir. İkinci nokta ise kağnılar ile başlayan seyahat etme eylemimiz açısından konforun geldiği noktayı göstermek olacaktır. Kiralık özel uçak ile mümkün olan en konforlu ve güvenli seyahati de garanti altına almış olacaksınız. Kabaca bu sebepler her geçen gün maddi açıdan yeterli olan insanlar açısından Uçak Kiralama ve Kiralık Uçak hizmeti ile yolculukları çekici kılmaktadır.

JetEver Hava Taksi ve helikopter kiralama Hizmeti

ÖZEL UÇAK KİRALAMA & KİRALIK HELİKOPTER 7/24 DİREKT TEL: 0 532 256 96 34

www.jetever.com

ÖZEL UÇAK FİYATLARI – ÖZEL UÇAK ŞİRKETLERİ – HAVA TAKSİ – HAVA AMBULANS-AMBULANS HELİKOPTER

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.