Özel Uçak Kiralama ve İstanbul Helikopter Turu
Jet Ever Hava taksi olarak gerek özel uçak kiralama gerekse İstanbul helikopter turu için inanılmaz güzel dakikalar geçireceksiniz.

kiralık uçak

kiralık uçak

JetEver Hava taksi ile, İstanbul da en güzel mevsimleri gökyüzünden seyredin, büyüleyici İstanbul manzarasını şehrin karmaşasından ve kaosunda arınmış hiç görmediğiniz farklı bir açıdan izleyin!

JetEver Hava taksi ile, Lüks ve konforlu olan yerinize kurulun, helikopterin havalanmasını bekleyin ve uçuşunuzun keyfini çıkarın!
JetEver Hava taksi helikopter kiralama ile fotoğraf makinanızı açın ve bu deneyimin her saniyesini ölümsüz karelere taşıyın! İstanbulu ayaklarınızın altında tüm ihtişamı ile uzanırken yaşadığınız deneyimin zevkine varın!

İstanbul’da her noktadan kalkış ile turunuzu gerçekleştirebilirsiniz ancak bu hususta belirtilmesi gereken şudur. Helikopterin inebileceği ya size ait yada izin alınabilir noktalar olmalıdır. Heliport inişleri extra bedel gerektirebilir.

JetEver Hava taksi ile ,Tarihi Yarımada’nın büyüleyici görüntüsü, Kız Kulesi’nin sırları, Haliç’in altın boynuzu, , Boğaz’ın azametine bakmaya doyamayacaksınız,

Saatlik helikopter turlarıyla İstanbul’u gökyüzünden izleme ayrıcalığına sahipsiniz.
JetEver kiralık uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jet, özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.
ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

4 Yorum

  • JetEver

   Ece hanım merhabalar , satılık uçak ile ilgili olarak öncelikle satın almak istediğiniz uçağı hangi amaçla kullanacaksınız ve genel olarak rota n kısa mesafelerde mi orta mesafelerde mi olacak ve yolcu sayılarınızla alakalı olarak değişkenlik gösterir.Önümüzde ki hafta sonu için toplantımızda detaylı olarak satılık uçak bilgilerimizi sizlerle paylaşalım.satın aldığınız uçağı hava taksi olarak işetmeyi süşündüyorsunuz sanırım,detaylı görüşülücektir sizlerle.

   iyi çalışmalar.

   Cevapla
  • JetEver

   Serdar bey özel uçak kiralamanız ile ilgili olarak memnun kaldığınıza sevindik.

   başka uçuşlarda görüşmek dileği ile

   Cevapla

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.