SATILIK UÇAK MAKALE 4.BÖLÜM

 B )     Uçak tipleri konusu ;

SATILIK UÇAK HAKKINDATürkiye de özellikle kullanılan özel uçaklar “ ORTA MENZİLLİ UÇAKLAR “ ( mid size yani stand up kabin olmayan uçaklar ) kategorisindedir.  Bu özel uçakların bir level üstü SUPER MID SIZE Uçaklardır. Bu uçaklar ortalama 8 kişi ile 5.000 km menzile ulaşır ve 6 saat civarı havada kalırlar. Türkiye şartlarında MNG, Em Air  bakımlarını yapabilir ama Challenger tipi Bombardier kökenli uçaklara Almanya da ( Berlinde ) bakımları yapılmaktadır.
İkinci ellerin fiyatları ise 6 M dolardan 10 M dolara aralığındadır. Bunların yanında Embraer legacy 600 tipi uçaklarların  ikinci ellerinde daha uygun fiyatlara bulmak mümkündür.

İş Jetlerinde , HBC, Embraer,Bombardier ( changer ve learjet serisi ) ,Cessna, Falcon Gulfsteram ( 250 serisi)  uçaklarının mümessilleri  fabrika uçakları ile trad-in yapılan uçakları teklif ettikleri gibi, bunların yurtiçin ve dışı brokerleri vasıtasıyla da uçak almak mümkündür.

 

Aslında MÜŞTERİ ne istediğini tam olarak belir ve bunu belirtirse hızlı ve kusursuz hizmet Sunulur.

SATILIK UÇAK

SATILIK UÇAK

 

C )   Böyle bir aracılık-hizmetin den aracının beklentisi ?

Uçağın alınması, ithalatı, TC tescili ve uçuşa hazır hale getirilmesi işleri için % 3 komisyon alınır. Ve ödeme işin başında % 60 ( non refundable ) ön ödeme ve ithalatında bakiyesidir.
Yapılacak seyahat masrafları ve çalıştırılacak eleman ücretleri ayrıca tahsil edilecektir.( kontrat iptalleri –cancellation fee  ayrıca karşılıklı görüşülerek belirlenir )

Uçağın işletme altına alınması, uçucu ekip temini ve yedek ekip hazırlanması, ticari uçurulması vs hepsi ayrıca değerlendirilir ve sözleşme ile belirlenecektir.

JetEver kiralık uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jet, özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

 

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.