UÇAK KİRALAMA VE AMBULANS UÇAK HİZMETLERİMİZ

Jet Ever Uçak Kiralama ekibi olarak, Ambulans uçak hizmetlerimiz artık çok daha yetkin olarak İzmir bölgesinde devam ediyor. Bilindiği gibi İzmir hem turizm hem de çok köklü bir ticaret ve sanayi merkezi olması vasıflarıyla tarihten biri bir ilgi ve transit bölgesi olmuştur. Bu kadar yoğun insan trafiğinin yaşandığı bir yerde doğaldır ki hasta transferleri de gündemde olacaktır. Bu anlamda Hava ambulans ve ambulans helikopter uygulamalarında İzmir önemli bir bölge olmaktadır.

Helikopter ambulans uygulamaları açısından da önemli bir bölge olan İzmir çevresindeki turizm bölgelerinde ani müdahale edilmesi gereken vakalarda helikopter ambulans kullanımı ile her geçen gün artan bir seyirle transferler gerçekleştirmektedir. Turizm bölgesi olan İzmir’de bazı travmatik vakalarda başka yollardan hastaya ulaşmak imkansız hale gelmektedir bu durumda tek alternatif olan ambulans helikopter devreye girmekte ve hastayı tam donanımlı bir hastaneye transfer işlemi gerçekleştirilmektedir.

UÇAK KİRALAMA

UÇAK KİRALAMA

Ambulans uçak hizmetlerinde ise birçok yakın bölgeden İzmir havalimanına transfer edilen hastalar buradan farklı ve daha donanımlı hastanelere transfer edilebilmekte veya tam tersi hava ambulans kanalları ile bu bölgedeki gelişmiş donanımlı hastanelere hasta transferleri gerçekleştirilebilmektedir.

İzmir ve çevresindeki tüm hasta transferlerinizde İzmir hava ambulans ve İzmir helikopter ambulans hasta transferlerinde hizmetinizdeyiz. 7 gün 24 saat sizlere yardımcı olacak uzman ekibimizle İzmir ve bölgesindeki talepleriniz için hazırız.

Erzincan Helikopter Ambulans servisimiz için size en yakın nokta olan Ankara’dan kalkışını gerçekleştiren Ambulans Helikopter en kısa süre içerisinde hasta naklini gerçekleştirecektir.

JetEver Uçak Kiralama , Ambulans uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat hasta nakiliniz için gerekli olan hava ambulansı veya helikopter ambulans ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.

HAVA AMBULANS 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK

JET EVER 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

ÖZEL UÇAK KİRALAMAHELİKOPTER KİRALAMAACİL AMBULANS UÇAKACİL AMBULANS HELİKOPTER

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.