UÇAK KİRALAMA

UÇAK KİRALAMA HAKKINDA HERŞEY

JetEver hava taksi olarak uçak kiralama, helikopter kiralama ve ambulans uçak taleplerinizde sınırsız hizmet anlayışımız ile 7/24 hizmet vermekteyiz.
Dilediğiniz rotada ve yolcu sayınız ile size en uygun özel uçak bulunur ve uçak kiralama talebiniz en kısa süre içerisinde gerçekleştirilir.

Bizlere gelen uçak kiralama taleplerinin Türkiye içerisinde büyük çoğunluğu İstanbul uçak kiralama daha sonra Ankara uçak kiralama ve ardından Antalya uçak kiralama olarak sıralanmaktadır.
Türkiye de bulunan özel jetlerin üçte biri Genel havacılık olarak hizmet verirken geri kalanı hava taksi olarak hizmet vermektedir.

uçak kiralama

uçak kiralama

Sizler için uçak kiralama olsun helikopter taksi hizmetinde olsun sınırsız bir hizmet ağı ile destek vermekteyiz.

JetEver uçak kiralama ve hava taksi ile istediğiniz şehre dilediğiniz zaman sevdikleriniz ile yolculuk etme fırsatı sunmaktayız. Tüm uçak firmaları arasından en iyi fiyat garantisi ile çalıştığımızı belirtiriz. Uçak kiralama şirketleri ya da uçak kiralama firmaları arasında hız ve donanım olarak en iyi broker firma ödülünü alan tek şirketiz. Başarılarımız her geçen gün katlanarak artmaktadır.

JetEver kiralık uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jet, özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

1 Yorum

  1. Savaş Özdural

    Yurt dışı uçuşlarında fiyatlar nasıl hesaplanıyor ? 3 kişilik bir dubai yolculuğunu nasıl programlayabilirim ? 5 gün kalıp geri döneceğim dönüş için nasıl bir organizasyon yapıyorsunuz ?
    Bilgi alabilirsem memnun olurum

    İyi çalışmalar

    Cevapla

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.