public/langs/tr_TR.json

Cannes Airport

Cannes Airport

CANNES MANDELIEU HAVALİMANI

Cannes Mandelieu Havalimanı, Fransa’nın Côte d'Azur bölgesinde bulunmaktadır. 1930 lu yılların başında Cannes Havalimanı olarak açılmış, ikinci Dünya Savaşı’ndan sonra yenilenerek Cannes Mandelieu adını almıştır. Cannes şehir merkezinin batısında bulunan havalimanı, Côte d'Azur’un özel jet uçuşları için ana havalimanlarından biridir. Tarifeli uçuşlar için değil, iş jeti havaalanı olarak kullanılmaktadır.
Fransız Rivierası’na gelen ve oradan seyahat eden özel uçak yolcuları için en büyük havaalanı geçitlerinden biri olan Cannes Mandelieu Havalimanı’nın içerisinde, özel jet terminali bulunmaktadır.
1500m2 lik bir alanda bulunan restaurant-bar, araba kiralama servisi, toplantı odaları, ofisleri ve VIP bölümü ile misafirlere 7/24 hizmet vermektedir.
Airport code: CEQ
Elevation: 13ft – 3.9m
Pist Uzunluğu: 5282ft – 1.6km
Cannes-Mandelieu Havalimanı, küçük proplar, kısa menzilli jetler ve bölgesel yolcu uçaklarının kullanımı için uygundur.

 

JetEver özel Uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ile kalkışa hazır beklemektedir.
ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL:
AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

ÖZEL UÇAK KİRALAMA SERVİSİ

Hala sorunuz mu var?

Daha fazla bilgi edinmek için 7/24 çağrı Merkezimizi arayın.