public/langs/tr_TR.json

Ekibimiz

Ekibimiz

EKİBİMİZ
 
JetEver uzman kadrosu; 3 kıta 22 ülkede dinamik bir ekiple 7/24 hizmet vermektedir.

Rakamlarla JetEver Ekibi:
  Çalışan Sayısı : 24
  Yaş ortalaması : 33
Eğitim Durumu
  Üniversite       : %75
  Yüksek Lisans : %15
 
Hava taksi sektöründe engin tecrübesi bulunan profesyonel ekibimiz, müşteri memnuniyeti ile güvenilirlik hedeflerini öncelikli tutan bir anlayış ile hizmet vermektedir.
Tüm çalışanlarımız periyodik olarak eğitimlerden geçirilmekte, değişen kural ve düzenlemeler hususunda bilgilendirilmektedir. Bu eğitimler sayesinde JetEver uzman ekibi, düzenli olarak farklı ülkelerin değişen ve güncellenen sivil havacılık mevzuatlarını, ulusal ve uluslararası (FAA/ EASA/JAA) kuralları günü gününe takip ederek, müşterilerin son dakika sürprizleri ya da olumsuzluklarıyla karşılaşmasını engellemektedir.
Avrupa, Ortadoğu ve CIS ülkelerinde görev yapmakta olan ekibimiz, hava taksi sektöründe en az 10 yıllık tecrübeye sahip çalışanlardan oluşmaktadır.  Doğru ihtiyaçlara, güvenilir (bakım kayıtları incelenmiş ve onaylanmış olan) doğru ve en ekonomik uçak seçimini yapmak, bilgi ve tecrübe ister.

En büyük avantajlarımız:

Aracısız Hava Aracı kiralama
Bir dakikada ön teklif, en geç on dakika içerisinde son teklifin sunumu
Uçuş öncesi ve devamında 7/24 bilgilendirme
Dünya çapındaki tüm hava araçlarına tek elden ulaşım
En iyi fiyat garantisi

JetEver özel Uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ile kalkışa hazır beklemektedir.
ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL:
AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

ÖZEL UÇAK KİRALAMA SERVİSİ

Hala sorunuz mu var?

Daha fazla bilgi edinmek için 7/24 çağrı Merkezimizi arayın.