public/langs/tr_TR.json

Helikopter Turu

Helikopter Turu

İSTANBUL HELİKOPTER TURU

İstanbul’un tarihi dokusuna gökyüzünden merhaba demek artık hava taksi ile çok yakınınızda..

Helikopterle İstanbul turunda Eşsiz güzelliğe sahip Tarihi Yarımadayı görecek, ve Görsel hafızanızdan hiç eksik olmayacak Haliç ve İstanbul Boğaz'ı bulutların arasından resmedeceksiniz.

JetEver Hava taksi ve Helikopterle İstanbul turu ön rezervasyon gerektirmektedir.
Ödeme İstanbul Helikopter turundan önce yapılması gerekmektedir, ertelenecek rezervasyonlar için en az 48 saat önceden bilgi verilmesi gerekmektedir.

•Siz ve sevdikleriniz ile beraber unutulmaz anlar yaşayacağınız Helikopterle İstanbul turunda inanılmaz bir gökyüzü şöleni yaşayacaksınız.

İstanbul helikopter turu hava durumuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Hava şartlarından ya da olumsuz ve bizden kaynaklanan nedenlerden dolayı İstanbul helikopter turunuz aksama yaşarsanız başka güne kaydırma yapılır.

• Süre tamamen size kalmış olup helikopter turundan önce nereleri gezmek isteyeceğiniz ile ilgili size paket turlar sunulur ve dilediğiniz doğrultuda program yapılır. İstanbul helikopter turunda güzergâhlar hakkında detaylı bilgi size verilecektir.

Helikopterle İstanbul turlarında Kalkışlarımız Heliportlarımızdan yapılacaktır.

Helikopterle İstanbul turlarında Kalkışlarımız için heliport adresi hakkında bilgi JetEver Hava taksi çağrı merkezi rezervasyonlarınız sırasında verilecektir.

• JetEver Hava taksi ile, İstanbul Helikopter turu Uçuşlarımız 3 kişilik ve 6 kişilik olarak yapılmaktadır.

İSTANBUL HELİKOPTER TURU

Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul’umuzun tarihi güzelliklerini sizler için görsel bir şölene dönüştürüyoruz.

TARİHİ YARIMADA TURU:

(Topkapı Sarayı, Süleymaniye Camii, Kapalıçarşı, Dikilitaş, Beyazıt Kulesi, Ayasofya)  HALİÇ (Galata Köprüsü ,Karaköy Limanı , Feshane, Miniatürk ,Surlar, Eyüp Sultan, Piyer Loti, , Kariye Müzesi, Fener Patrikhanesi)

BOĞAZ TURLARI:

Anadolu Yakası: Kız Kulesi , Anadolu Hisarı , Haydarpaşa Garı, Haydarpaşa Limanı, , Hidiv Kasrı, Küçüksu Kasrı, Selimiye Kışlası, , Üsküdar, Boğaz Köprüsü, Beylerbeyi Sarayı, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Kuleli Askeri Lisesi, Karadeniz Girişi.

Avrupa Yakası: Boğaz Köprüsü, Galata Kulesi ,Tarabya, Ortaköy, Bebek, Rumeli Hisarı, Çırağan Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, İnönü Stadı, Taksim Meydanı, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü.

ADALAR: Sedef Adası, Burgazada, Kınalıada ve Büyükada.

Yapmakta Olduğumuz Şehir Turları (Ankara Helikopter Turu , Antalya Helikopter Turu ,İzmir Helikopter Turu , Bodrum Helikopter Turu, Dalaman Helikopter Turu, VIP Helikopter transfer)

JetEver Helikopter turu ekibimiz, 7 gün 24 saat helikopter kiralama, helikopter fotoğraf ve helikopter video çekimi, vip helikopter transfer taleplerinize profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu kiralık Helikopterlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.
Helikopter Kiralama 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

HELİKOPTER TURU & HELİKOPTER KİRALAMA

ÖZEL UÇAK KİRALAMA-HELİKOPTER KİRALAMA-ACİL AMBULANS UÇAK-ACİL AMBULANS HELİKOPTER

 

ÖZEL UÇAK KİRALAMA SERVİSİ

Hala sorunuz mu var?

Daha fazla bilgi edinmek için 7/24 çağrı Merkezimizi arayın.