public/langs/tr_TR.json

Ibiza Havalimanı

Ibiza Havalimanı

IBIZA HAVALİMANI

Ibiza Havalimanı, bilinen diğer adıyla Aeroport d'Ibiza San Jose, İbiza Adası’nın 10km güneybatı kıyısında olup, araba ile şehre uzaklığı yaklaşık 13 dakikadır.
Ibiza Havalimanı ilk olarak İspanyol iç savaşı sırasında, geçici askeri havalimanı olarak inşa edilmiş, daha sonra 1951’de kapatılmıştır. 1958 yılında tekrar açılmış ve Ibiza ’nın yaz tatili için gidilecek popüler bir yer olmasıyla birlikte daha da gelişmiştir. 1966 ‘da ise  uluslararası uçuşlar için açılarak 24 saat hizmet vermeye başlamıştır.
Ibiza Havalimanının içerisinde ana terminalden ayrı bir özel uçak terminali bulunmaktadır. Özellikle yaz ayları (Mayıs – Ekim), yolcuların %85’inin  bu havaalanını kullanmaları sebebiyle, ana terminalin en işlek olduğu aylardır. Ancak alan içerisinde ayrı olan özel uçak terminali sayesinde özel uçaklar, ana terminalin yoğunluğundan uzakta iniş ve kalkışlarını rahat bir şekilde gerçekleştirirler.

Airport code: IBZ
Elevation: 20ft – 6m
Pist Uzunluğu: 9186ft – 2.8km
Ibiza Havalimanı, 2.8km lik pist uzunluğu ile küçük proplardan orta menzilli jetlere ve büyük yolcu uçaklarına kadar tüm uçaklar için uygun pist uzunluğuna sahiptir.

Ibiza Airport Özel Jet Kiralama

JetEver özel Uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ile kalkışa hazır beklemektedir.
ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL:
AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

ÖZEL UÇAK KİRALAMA SERVİSİ

 

ÖZEL UÇAK KİRALAMA SERVİSİ

Hala sorunuz mu var?

Daha fazla bilgi edinmek için 7/24 çağrı Merkezimizi arayın.