public/langs/tr_TR.json

Koşullar ve Gizlilik

Koşullar ve Gizlilik

ÖZEL UÇAK KİRALAMA ŞARTLARI

STANDART ÖZEL UÇAK ŞARTLARI

1. Aksi belirtilmediği sürece, burada tanımlanan terimler mevcut kullanım www.jetever.com açısından aynı anlama sahiptir.

2 . Jetever, hava taşımacılığı konusunda, kiralama ve danışmanlık hizmetleri vermekte olup konusu ticari yolcu uçağı, özel jet,ambulans uçak ve helikopter vasıtasıyla müşteri tarafından belirlenen gün ve saatlerde müşteriye hava taşımacılığı hizmetlerinin verilmesidir. Müşteriye hava aracıyla, kiralama, taşıma ve danışmanlık hizmetleri verilmekte, müşteri bu hizmetleri almaktadır.

3. www.jetever.com Üyeleri Standart özel uçak Şartları kabul ve bu sözleşme ile alacağı hizmetlerin karşılığı olarak belirtilen ücreti ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.

TARAFLAR

Kiralayan : Jetever Üye bilgileri Kiralama Sözleşmesinde belirtilmiştir,hiçbir şekilde dışarı ile paylaşılmaz ve gizlilik esastır. www.jetever.com kullanarak uçuş rezervasyon yapmış rota ,tarih ve yolcu sayısı belirtilmiştir. Aralarında  olan bu sözleşmeyi imzalayarak aynen uyacaklarını kabul, beyan ve taahhüt etmiştir.
Taşıyıcı     : Özel uçak kiralama Sözleşmesi yapan Jetever, operatör ile kullanıcı arasında aracılık hizmeti vermekte olup, olan bu sözleşmeyi imzalayarak aynen uyacaklarını kabul, beyan ve taahhüt etmiştir.

TANIMLAR

a) İş bu sözleşme, taşımada kullanılan uçağın yolcu adeti ve yük kapasitesi ile sınırlı olup Sivil Havacılık kuralları dâhilindedir. Sözleşmenin imzalanmasından sonra sınırların aşılması durumunda Jetever, yolcu ve yükün kısmen reddine veya sözleşmenin tamamını fesih hakkına sahiptir. Bu durumlarda müşteri hiçbir şekilde ücret iadesi veya indirim isteyemez.

b) Meteorolojik şartlar, hava trafiğinden doğan yol değişikliği, diğer fors major sebeplerden dolayı meydana gelen gecikmelerden veya ortaya çıkan uçuşun devamının imkânsızlığı durumunda(iade)yapılamaz verilen hizmetin bedeli müşteri tarafından Bilkent Havacılığa ödenir ve Jetever sorumlu tutulamaz.

c) Havalimanı güvenlik kontrollerinden geçmeyen kişi(ler) hava aracına binemez ve Jetever geçerli sözleşme olsa dahi taşıma işini yerine getirmez. Yolcular tüm giriş ve çıkışlarda ilgili kanunların vazettiği seyahat gereklerini (vize,pasaport vs.) yerine getireceklerdir.

d) Seferin müşteri tarafından iptali halinde Jetever, yayınlanmış programda göreceği zarar ve masraf oranında ücret tahakkukunu yapma hakkını saklı tutar. Bu tutar sözleşmede yazılı olan anlaşma ücretinden fazla olamaz.

e) Müşterinin talebi üzerine bir taşıma seferinin iptal edilmesi halinde müşteri, aşağıda belirtilen şekilde hesaplanacak olan bir iptal ücretini Jetever hesabına ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt etmektedir.

Uçuştan 72 saat önce iptal edilen uçuşlarda hizmet bedelinden  %50

Uçuştan 24 saat öncesine kadar iptal edilen uçuşlarda hizmet bedelinden%75

24 saatten kala iptal edilen uçuşlarda hizmet bedelinin tamamı alınır ve müşteri bu bedel üzerinde herhangi bir hak talep edemez.

KİRALAMA FİYAT VE ÖDEME

Misafir, Jetever özel uçak kiralama ücretini sözleşmede belirtilen hükümler doğrultusunda belirtilen banka hesabına uçuştan önce ödeme yapacaktır. Sözleşmede belirtilen rotalar arasındaki uçuş karşılığıdır. Uçuşa yeni rotalar eklendiği takdirde, ilave tutar hesaplanıp müşteriye yansıtılacaktır.

Özel uçak kiralama sözleşmesi kapsamı dışındaki değişiklikler ( örneğin rota değişikliği , yolcu listesi değişikliği , havaalanı veya ek uçuş gereksinimleri değişimi) , Jetever’ın onayı ve müşterinin oluşacak ek masrafları ödemesi ile olacaktır..

Özel uçak kiralama ücreti belirtilen hesaba ödeme yapılması veya Kredi kartlarında % 5, Amex’te % 7 komisyon uygulanarak alınmaktadır..

UÇAK VE EKİP

Taşıyıcı bu Uçağın tescilli devletin kanun ve yönetmeliklerine uygun olarak düzgün ve tam donanımlı, yakıtlı ve uçuşa elverişli olduğunu Uçuşu planlanan şekilde gerçekleştireceğinden sorumludur.
Sözleşmede belirlenen uçuş kalkış saatinden en az otuz dakika önce uçak ve kabin personeli hazır bulunup, kalkış yapılacak havalimanında yolcuları karşılamak için yer hizmetleri personeli bulunacaktır.
Jetever’ın en büyük önceliği uçuş güvenliği olup tüm karar merci kaptan pilotundur.

TRAFİK BELGELERİ

Gerektiğinde, Taşıyıcı bir Anlaşma uyarınca yürütülen taşıma ve Uçuş ilişkin tüm gerekli belgeleri temin veya tedarik edecektir .

İş bu anlaşma iki (2) sayfadan oluşup, anlaşmanın uygulanmasında ortaya çıkabilecek sorunların halinde, Türkiye Cumhuriyeti Kanunları geçerli olup, Antalya Mahkemeleri ve İcra Daireleri tek yetkilidir.

 

JetEver özel Uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ile kalkışa hazır beklemektedir.
ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL:
AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

ÖZEL UÇAK KİRALAMA SERVİSİ

Hala sorunuz mu var?

Daha fazla bilgi edinmek için 7/24 çağrı Merkezimizi arayın.