public/langs/tr_TR.json

London City Airport

London City Airport

LONDON CITY HAVALİMANI

London City Havalimanı, Londra’ya 6 mil (9.6 km) uzaklıkta olup, şehir merkezine en yakın havalimanıdır. Eski Docklands arazisi üzerinde kurulmuş olan havalimanının temeli 1986 yılında Prens Charles tarafından atılmış ve 1987 yılında ilk ticari uçuş gerçekleştirilmiştir.
Londra’nın en önemli iki finans merkezinden birisi olan  Canary Wharf ’a uzaklığı sadece 3mil (4.8km)dir.
London City Havalimanı, 2012 yılında, 2011’e oranla 0,8% artışla 3 milyonun üzerinde yolcuya hizmet vermiştir. Yolcu ve uçak hareketleri açısından Londra’ya yapılan uçuşlarda Heathrow, Gatwick, Stansted ve Luton’dan sonra gelen en işlek beşinci havalimanıdır.
Londra’ya açık bir günde yapılan uçuşlarda yolcular, Thames Nehri boyunca London Eye, Parlemonto Binası ve Big Ben ‘in dahil olduğu muhteşem manzaranın keyfini çıkarabilirler. Günümüzde London City Havalimanı, özel uçakla seyahat eden yolcular için en popüler havalimanlarından birisidir.
Airport code: LCY / EGLC
Elevation: 19ft – 5.8m
Pist Uzunluğu: 4984ft – 1.5km
London City Havalimanı küçük proplar, kısa menzilli jetler ve bölgesel yolcu uçaklarının kullanımı için uygundur.

 

 

JetEver özel Uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ile kalkışa hazır beklemektedir.
ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL:
AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

ÖZEL UÇAK KİRALAMA SERVİSİ

Hala sorunuz mu var?

Daha fazla bilgi edinmek için 7/24 çağrı Merkezimizi arayın.