public/langs/tr_TR.json

Nice Airport

Nice Airport

Nice Côte d'Azur Havalimanı, Fransa’nın Alpes-Maritimes bölümünde, Nice’in 7  kilometre güneybatısında bulunmaktadır. Şehir merkezine araba ile 13dk uzaklıkta olup, Fransız Rivierası yolcuları için ana varış noktasıdır.
Monaco Prensliği’ne olan yakınlığı nedeniyle,  havaalanını şehre bağlayan helikopter servisi ile, Monaco havalimanı olarak da hizmet vermektedir.
Alan içerisinde, özel uçak ile seyahat eden yolcuların konforuna yönelik her türlü imkanın sunulduğu Genel Havacılık Terminali bulunmaktadır.
Nice Havalimanı, Paris Charles de Gaulle ve Paris Orly üzerinden, 50den fazla havayolu aracılığı ile günde yaklaşık 35 uçuşla, 95 farklı noktaya hizmet vermektedir.
Ayrıca yolcular için çeşitli dükkanlar, restaurantlar , barlar ve bir iş merkezinin de dahil olduğu modern olanaklar ve hizmetler sunmaktadır.
Airport code:NCE
Elevation: 12ft – 3.6m
Pist Uzunluğu: 9712ft – 2.96km
Nice Côte d'Azur Havalimanı, küçük proplardan büyük yolcu uçaklarına kadar tüm uçaklar için uygun pist uzunluğuna sahiptir.

 

 

JetEver özel Uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ile kalkışa hazır beklemektedir.
ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL:
AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

ÖZEL UÇAK KİRALAMA SERVİSİ

Hala sorunuz mu var?

Daha fazla bilgi edinmek için 7/24 çağrı Merkezimizi arayın.