public/langs/tr_TR.json

Özel Uçaklar

AGUSTA 109


Uçak Adı : AGUSTA 109
Stand-Up Kabin : HAYIR
Yolcu Kapasitesi : 5
Kabin Yüksekliği : 1.30 m
Kabin Uzunluğu : 2.10 m
Kabin Genişliği : 1.60 m
Uçak Hızı : 150kts (277 Km/h)
Uçuş İrtifası : 15,000 ft
Maksimum Menzil : 510 NM (944 Km)

 

GENEL BAKIŞ
AGUSTA 109 çift motorlu helikopter olup yakıt tüketimi bakımından ekonomiktir. Yüksek hız yapabilmesi,gösterişli yapısı ile kendi kategorisinde en çok talep gelen helikopterdir.Misfirlerine sunduğu ekonomik fiyat ile uygun bir helikopterdir.Helikopter kiralamalarında oldukça kullanışlı ve esnek yapısı ile tercih sebebidir.
Agusta A109 geniş gövde yapısı ile ambulans helikopter olarak kullanıma uygun hale getirilir. Kabin içerisin geniş olması nedeni ile hasta ve sağlık ekibi kokpitten ayrılmış durumdadır. sedyeler dikey olarak yerleştirildiğinde aynı anda 2 hasta taşıyabilme özelliği ile helikopter ambulans olarak çok rağbet görmektedir.
KONFOR & BOYUT
AGUSTA 109 ,6 yolcu kapasiteli olup ,2 pilot ile kullanılabilen bir helikopterdir.Özel şirketler için hava taksi olarak kullanımlarda  idealdir. AGUSTA 109 helikopterimizin iki motor seçeneği ile bir veya 2 pilotlu uçuşa müsait hale getirmektedir.Özel donanıma sahip olan helikopter ayarlanabilir koltukları ile misafirlerine konforlu bir seyehat sunar.
ÖZELLİKLER
- 6 yolcu kapasiteli
- Çift motorlu,çift pilot kullanımlı
- Bagaj
- Ambulans helikopter kullanımı

JetEver özel Uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL:
AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

ÖZEL UÇAK KİRALAMA SERVİSİ

Hala sorunuz mu var?

Daha fazla bilgi edinmek için 7/24 çağrı Merkezimizi arayın.