public/langs/tr_TR.json

Özel Uçaklar

AGUSTA AW119 Koala


Uçak Adı : AGUSTA AW119 Koala
Stand-Up Kabin : EVET
Yolcu Kapasitesi : 6
Kabin Yüksekliği : 1.37 m
Kabin Uzunluğu : 2.10 m
Kabin Genişliği : 1.67 m
Uçak Hızı : 150kts (278 Km/h)
Uçuş İrtifası : 15,000 ft
Maksimum Menzil : 547 NM (1013 Km)

 

GENEL BAKIŞ

AGUSTA AW119 Koala helikopter kiralama kategorisinde tek motorlu helikopter sınıfındadır. Gerek hava taksi kullanımlarında,gerek helikopter turu,helikopter ile fotoğraf çekimleri için ekonomik olmasından dolayı tercih edilmektedir. Helikopter kiralama yapmak isteyen misafirler içinde ekonomik olması tercih sebebidir. yüksek performanslı olması kiralık helikopter arayan yolcular için avantajdır.

KONFOR & BOYUT

AGUSTA AW119 Koala helikopter 6 yolcu kapasitelidir. 2 pilot kullanımına uygun bir helikopterdir.Sınıfının en hızlı bir helikopterlerinden birisidir.Yine sınıfının en uzun menzilli helikopteridir. tek motorlu helikopterlerde yalnızca AGUSTA AW119 Koala helikopterde kullanılan PT6B-37A motora sahiptir.Buda kendi sınıfında en güçlü motora sahip helikopter yapmaktadır Agusta AW119 Koalayı.

ÖZELLİKLER

- 6 yolcu kapasiteli
- tek motorlu,çift pilot kullanımlı
- Geniş bagaj

- Güçlü motor özelliği

JetEver özel Uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL:
AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

ÖZEL UÇAK KİRALAMA SERVİSİ

Hala sorunuz mu var?

Daha fazla bilgi edinmek için 7/24 çağrı Merkezimizi arayın.