public/langs/tr_TR.json

Özel Uçaklar

AGUSTA AW139


Uçak Adı : AGUSTA AW139
Stand-Up Kabin : HAYIR
Yolcu Kapasitesi : 6
Kabin Yüksekliği : 1.42 m
Kabin Uzunluğu : 2.70 m
Kabin Genişliği : 2.00 m
Uçak Hızı : 165kts (305 Km/h)
Uçuş İrtifası : 20,000 ft
Maksimum Menzil : 650 NM (1200 Km)

 

GENEL BAKIŞ

AGUSTA AW139  Helikopter kiralama yapan misafirler arasında çok özel bir yeri olan ,konforlu geniş kabin özelliği ile tercih edilen bir helikopterdir. Çok yüksek emniyet standartlarına göre dizayn edilmiştir ve vip helikopter kullanımı için uygundur. Yüksek performansı ve kendi sınıfının en geniş yolcu kabinine sahip helikopterdir. Hızlı olması, orta sınıf helikopter kiralama kategorileri içerisinde en iyi özelliklere sahip helikopterdir.

KONFOR & BOYUT

AGUSTA AW139 konfigürasyona bağlı olarak en fazla 15 yolcu taşıma kapasitesi olan helikopterdir. Helikopter ile hava taksi hizmeti yapan bir misafir tüm beklentilerini fazlası ile karşılar. Lüx tasarımı, son teknoloji ile donatılmış Honeywell elektronik sistemi, ses izalasyonu ile AW139 helikopter kiralamalarında tercih edilmektedir. AGUSTA AW139 yaptığı hız bakımından dünyada ilk sıralarda yer alan helikopterdir. Uzun menzilli olup yaklaşık 5 saat havada kalabilme özelliğine sahip bir helikopterdir.

AW 139 helikopterinde 2 adet yakıt deposu olmasından dolayı en uzun rotayı uçabilen tek helikopter özelliğindedir. Bu nedenle helikopter kiralama yapmak isteyen misafirlerin ilk tercihi arasında yer almaktadır. AW 139 JAR/FAR 29 gerekliliklerini taşımasından dolayı yüksek emniyet standartlarını sağlamıştır.

Bu helikopter kendi sınıfında en konforlu ve geniş yolcu kabini özelliğindedir. Kabin iç tasarımı çok özel olup, 6 tane kabin penceresi bulunmaktadır. Bu helikopteri kiralayan yolculara rahat görüş sağlar ve otururken maksimum esneklik sağlamaktadır. Bagaj geniş bir helikopterdir.

ÖZELLİKLER

- Max 15 yolcu kapasiteli
- çift motorlu, çift pilot kullanımlı
- Geniş bagaj
- Güçlü motor özelliği

JetEver özel Uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL:
AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

ÖZEL UÇAK KİRALAMA SERVİSİ

Hala sorunuz mu var?

Daha fazla bilgi edinmek için 7/24 çağrı Merkezimizi arayın.