public/langs/tr_TR.json

Özel Uçaklar

ENSTROM 480


Uçak Adı : ENSTROM 480
Stand-Up Kabin : HAYIR
Yolcu Kapasitesi : 3
Kabin Yüksekliği : 1.52m
Kabin Uzunluğu : 1.52m
Kabin Genişliği : 1.68m
Uçak Hızı : 125kts (232km/h)
Uçuş İrtifası :
Maksimum Menzil : 370NM (685km)

 

GENEL BAKIŞ

ENSTROM 480 işletme maliyetini düşük olmasından dolayı operatörler tarafından, ekonomik olmasından dolayı da helikopter kiralama yapmak isteyen misafirler açısından önemlidir. Yine bu özelliğinden dolayı, devlet birimlerinde (polis teşkilatı) ,gözlem ve keşif uçuşlarında oldukça yaygın olarak kullanılan helikopterdir. Vip helikopter isteyen misafirler için donanımı uygundur ayrıca, off-shore çalışmaları olsun, hava fotoğraf çekimi olsun talep çok olmaktadır. Helikopter turu içinde 18 ülkede yaygın olarak kullanılmaktadır.

KONFOR & BOYUT

Ses yalıtımı ve güçlü performansa sahip olan ENSTROM 480, 3 yolcu kapasitesine sahip helikopterdir. İkinci pilot yeri çıkartılabilip, 4 yolcu kapasiteli olabilmektedir. Düşük maliyetli olması en çok tercih edilme nedenlerinden birisidir. İç donanımı özel olup, geniş pencerelere sahiptir. Böylece geniş görüş özelliği ile hava foto çekimi ve helikopter turu için uygun haldedir.

ÖZELLİKLER

- 3 yolcu kapasiteli
- Tek motorlu, çift pilot kullanımlı
- Bagaj
- Vip helikopter kiralama- Helikopter keşif ve gözlem
- Hava foto çekimi, helikopter ambulans, hava taksi kullanımı

JetEver özel Uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL:
AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

ÖZEL UÇAK KİRALAMA SERVİSİ

Hala sorunuz mu var?

Daha fazla bilgi edinmek için 7/24 çağrı Merkezimizi arayın.