public/langs/tr_TR.json

Özel Uçaklar

GLOBAL 6000


Uçak Adı : GLOBAL 6000
Stand-Up Kabin : EVET
Yolcu Kapasitesi : 14
Kabin Yüksekliği : 1.91 m
Kabin Uzunluğu :
Kabin Genişliği : 2.49 m
Uçak Hızı : 511 kts
Uçuş İrtifası :
Maksimum Menzil : 6055 NM (11200 km)

 

GENEL BAKIŞ

özel uçak kategorisinde uzun menzilli jet Global 6000 verimliliği artırmak içinson teknolojik donanımlar içeren Bombardier serisinin en iyilerindendir.

Glaobal 6000 gelişmiş seyir performansı , güncellenmiş kabin düzeni ve aydınlatmaları ile özel bir uçaktır. Tamamen yeni tasarlanmış özgün Global Express tasarımının geliştirilmiş bir sürümünü sağlamak için Rockwell Collins tarafından son teknolojik geliştirmeler uygulanmıştır. Global 6000 ,özel uçaklar içerisinizde en uzun menzile sahip uçaklardan olup ,6000NM üzerindeseyahate müsaittir. Global 6000 kıtaları birbirine bağlayan özel jettir.Dünya çapında seyahat edenler için mükemmel bir seçimdir .

12.6 saatlik bir maksimum süre ile ,Global 6000 yakıt ikmali gereksinimi olmadan , Sydney , Singapur ve Mumbai , Los Angeles, Londra , Moskova bağlanmak için yeterli aralığı vardır .İstanbul newyork direk uçabilmektedir. Uçak ,15 dakikadan daha az yakıt ikmali mümkün kılan benzersiz bir sisteme sahiptir.Kendi sınıfında benzersiz bir özelliği sahip olan Global 6000 üst düzey bir özel uçaktır.

KONFOR & BOYUT

Global 6000 iç kabini lüks ve konforu birlikte sunmaktadır.Global 6000 ultra uzun menzilli özel uçak kategorisindedir.

ÖZELLİKLER

    Geniş bagaj kapasitesi
    
Esnek oturma yapılandırmaları
    
Iç tasarımları ısmarlama
    
Geliştirilmiş uçuş aralığı

JetEver özel Uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL:
AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

ÖZEL UÇAK KİRALAMA SERVİSİ

Hala sorunuz mu var?

Daha fazla bilgi edinmek için 7/24 çağrı Merkezimizi arayın.