public/langs/tr_TR.json

Özel Uçaklar

GLOBAL EXPRESS XRS


Uçak Adı : GLOBAL EXPRESS XRS
Stand-Up Kabin : Yes
Yolcu Kapasitesi : 14
Kabin Yüksekliği : 1.90 m
Kabin Uzunluğu : 14.70 m
Kabin Genişliği : 2.50 m
Uçak Hızı : 512kts (950 Km/h)
Uçuş İrtifası : 51,000 ft
Maksimum Menzil : 6000 NM (11.112 Km)

 

GENEL BAKIŞ

Özel uçak kategorisinde uzun menzilli jet olan Bombardier Global Express XRS popüler Bombardier Global Express modelinin geliştirilmiş bir versiyonudur.

Global Express XRS yüksek seyir hızı , artış aralığı , geliştirilmiş kabin düzeni ve özel aydınlatma sunanmaktadır.Özgün bir özel uçaktır. Bu özellikler ,birden ısmarlama lüks yapılandırmaları yanı sıra , dünya çapında iş seyahati için mükemmel bir seçim sunmaktadır özel jet kiralama yapan msafirlere.

Uçak yakıt ikmaline gerek kalmadan Tokyo veya Londra Los Angeles uçmak mümkündür.İstanbuldan Amerikaya direk uçabilmektedir. 6170 deniz millik bir menzile sahip özel jettir. Uçak kendi sınıfında benzersiz olup 15 dakikadan daha az yakıt ikmali sağlayan bir  sistemi bulunmaktadır .


KONFOR & BOYUT

Global Express XRS özel uçaklar arasında en genişlerinden birisidir.19 yolcu kapasitesine arttırılabilmektedir. Kabin basınçlandırma ve gelişmiş bir kat planı bulunmaktadır.Geniş bir bagajı ile özel uçak kiralama yapan yolculara iyi bir imkan sunmaktadır.

ÖZELLİKLER

- Kadar 19 koltuk konfigürasyonu
- İyi tasarlanmış geniş iç
- Büyük bagaj kapasitesi
- Etkileyici uçuş aralığı

JetEver özel Uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL:
AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

ÖZEL UÇAK KİRALAMA SERVİSİ

Hala sorunuz mu var?

Daha fazla bilgi edinmek için 7/24 çağrı Merkezimizi arayın.