public/langs/tr_TR.json

Özel Uçaklar

HAWKER 800XP


Uçak Adı : HAWKER 800XP
Stand-Up Kabin : Yes
Yolcu Kapasitesi : 8
Kabin Yüksekliği : 1.75 m
Kabin Uzunluğu : 6.50 m
Kabin Genişliği : 1.83 m
Uçak Hızı : 448kts (830 Km/h)
Uçuş İrtifası : 41,000 ft
Maksimum Menzil : 2642 NM (4893 Km)

 

GENEL BAKIŞ

özel uçak kiralama sınıflandırmasında orta menzilli jetler arasında sık kulanılanıdır.özel uçaklar arasında konforlu olması stand-up kabin özelliği bulunması nedeni ile yolcuların tercih etmesinde önceliklidir. Kabin boyutu ve koltuk aralıklarının geniş olması avantajdır. Hawker 800 kısa menzilde  yetenekliolmasının yanı sıra , gerektiği gibi kıtalararası ve uluslararası uçuşlar içinde tasarlanmıştır . Hawker 800 tırmanış hızları , pist performansı ve ağırlık limitleri oldukça iyidir.Hawker 800 serisinin üçüncü üyesi olduğundan, özel jet pazarında başarılı yapılmıştır.Bazı özellikleri çok küçük iyileştirmeler uğramıştır .
 

KONFOR & BOYUT

Hawker 800 , üç kişilik bir divan ve bir ileriye dönük koltuk ve 4 koltulktan oluşur . Toplam 8 yolcu kapasitelidir.Koltuklar tamamen ayarlanabilir ve 360 ° dönebiliyor ve tüm kabin uzunluğu boyunca stand-up alan sunar . Uçak aynı zamanda tam bir ferahlık bir konuma sahiptir.
 

ÖZELLİKLER

Hawker 800 özellikleri
Yolcu kapasitesi : 8
Büyük Bagaj : 3
El bagajı : 3
Diğer : golf kulüpleri 2 set
Kabin içi Bagaj
Tuvalet Dahili
Tam donanımlı mini bar

Hawker 800 features

JetEver özel Uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL:
AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

ÖZEL UÇAK KİRALAMA SERVİSİ

Hala sorunuz mu var?

Daha fazla bilgi edinmek için 7/24 çağrı Merkezimizi arayın.