public/langs/tr_TR.json

Özel Uçaklar

LEARJET 60


Uçak Adı : LEARJET 60
Stand-Up Kabin : Yes
Yolcu Kapasitesi : 7
Kabin Yüksekliği : 1.73 m
Kabin Uzunluğu : 5.00 m
Kabin Genişliği : 1.81 m
Uçak Hızı : 465kts (860 Km/h)
Uçuş İrtifası : 51,000 ft
Maksimum Menzil : 2490 NM (4610 Km)

 

GENEL BAKIŞ

Yeni Learjet 60 orijinal Lear 55 çizgisine yakın ve özel jetlerin içerinde firmanın en yeni modelidir.. İlk 1993 yılında teslim edilmiştir.Daha uzun bir gövde ve yeni daha güçlü motorlar yer almaktadır.

Learjet 60 hız için tasarlanmış bir özel jettir.Learjet 60 tirmanis 0,81 Mach dir.Bu özelliği ile yolculukları yüksek irtifada hızlı olmasını sağlamaktadır. Learjet 60 ekonomik olması , özel uçak kiralama yapan misafirler için önceliklidir.özel jet kiralamada güvenilir orta ölçekli özel jetler biridir.Özel jet kiralama yapmak isteyenlerin ve uzun menzilli yolcuklarda tercih nedenidir.

KONFOR & BOYUT

özel uçak sınıfında Learjet 60 kabini Learjet ailenin büyüğüdür.Learjet yedi ya da sekiz yolcu kapasiteli olmaktadır.tamamen özel tasarımdır iç donanımı ile misafirlere geniş alan sunmaktadır.Özel jet kiralama talebi yapan misafirler için bu özellik oldukça avantaj sağlar.

ÖZELLİKLER

- Hızlı seyir hızı
- 7-8 koltuk konfigürasyonu
- Sevk güvenilirlik
- Geniş ve iyi tasarlanmış kabin

JetEver özel Uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

 

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL:
AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

 

ÖZEL UÇAK KİRALAMA SERVİSİ

Hala sorunuz mu var?

Daha fazla bilgi edinmek için 7/24 çağrı Merkezimizi arayın.