public/langs/tr_TR.json

Paris Le Bourget Airport

Paris Le Bourget Airport

PARİS LE BOURGET HAVALİMANI

Le Bourget’te bulunan Paris Le Bourget Havalimanı, Paris şehir merkezinin 11km kuzeydoğusunda bulunmaktadır. Şehir merkezine 20dk mesafede olup, karayolu, demiryolu ve helikopter ile ulaşım sağlanabilmektedir.
Paris Le Bourget, sadece özel uçaklar için kullanılmaktadır. Özel iş jeti havaalanı olarak tahsis edilmesine rağmen, slot kıstlamaları yoktur. Yılda 55.000 özel uçağa da ev sahipliği yapması sebebiyle Avrupa’daki en işlek ticari havaalanıdır.
Çok fazla sayıda yapılan özel jet uçuşları için terminal olanağı sağlayan Avrupa Hava Meydanı’nda, Paris içinde ve dışında yapılan özel uçuşlar için önde gelen bir seçimdir.
Paris Le Bourget Havalimanı, Fransız Sivil Havacılık Kurumu’nun ana ofisi olduğu gibi, Fransız Hava ve Uzay Müzesi de bu alan içerisinde bulunmaktadır.
Airport code: LFPB/LBG
Elevation: 218ft – 66m
Pist Uzunluğu: 9843ft - 3km
Paris Le Bourget Havalimanı, 3km lik pist uzunluğu ile küçük proplar, kısa, orta ve uzun menzilli jetler ile Bölgesel Yolcu Uçakları ve Büyük Yolcu Uçakları için uygundur.

 

JetEver özel Uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ile kalkışa hazır beklemektedir.
ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL:
AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

ÖZEL UÇAK KİRALAMA SERVİSİ

Hala sorunuz mu var?

Daha fazla bilgi edinmek için 7/24 çağrı Merkezimizi arayın.