public/langs/tr_TR.json

S.S.S

S.S.S

JetEver Sıkça Sorulan Sorular


JetEver Özel Uçak Kiralama İle ilgili Sorular

 • Kiraladığım özel uçak için nasıl rezervasyon yaptırabilirim?

Şirketimize online, email ya da telefonla talepte bulunabilirsiniz. Yapmış olduğunuz talep doğrulusunda size uygun alternatif özel uçaklardan onayladığınız biri ile istediğiniz noktaya uçabilirsiniz.

 • Özel uçak talebimle ilgili fiyat teklifi almam ne kadar sürer?

Talebiniz tarafımıza ulaşır ulaşmaz en kısa zamanda tecrübeli ekibimiz tarafından yanıtlanacaktır.    

 • Dünyada kaç tane operatör ile çalışıyorsunuz?

192 ülkede, 30.000'in üzerinde havalimanında, 2,500 Yetkili operatörde, 7.000'nin üzerinde özel uçak ile kalkışa hazır bekliyoruz.

 • Özel uçakların fotoğraflarını görebilir miyim?

Teklifimizle birlikte uçuşunuza uygun özel jet görselleri size tarafımızca gönderilecektir.

Uçuşumu yeni uçaklarla gerçekleştirmek isteğimi belirtebilir miyim?

İstediğiniz tüm kriterleri içerisinde size özel uçak kiralama ile ilgili opsiyonlu seçenekler sunulacaktır. Yeni modelli özel jet veya başka isteklerinizi bize bildirmeniz yeterli olacaktır.

 • Hava Taksi kiralama yaptığım zaman, uçuş kalkış saatini kaçırırsam ne yapmalıyım?

Hava Taksi kiralama yaptığınız tüm süreç içerisinde operatör merkezimizle iletişim halinde olmanız gerekir. Özel jetiniz müsaitliğine göre sizin için bekletilebilir.

 • Özel uçak kiralama fiyatları ne kadardır?

Özel uçak kiralama fiyatları, gideceğiniz yer, uçuş süresi ve uçak tipine göre değişir. Bilgi için anasayfamızda ki ücret hesaplama bölümünden gerekli bilgileri doldurarak Özel uçak kiralama fiyatlarını yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

 • Özel uçağı kiraladıktan sonra ne yapmalıyım?

Size özel uçak alternatiflerden birini onayladıktan sonra sözleşmemizi imzalayarak her bir yolcunun pasaport detaylarını tarafımıza göndermeniz gerekir. Daha sonra istemiş olduğunuz saatte ,istemiş olduğunuz havalimanında özel jetiniz ve ekibimiz sizleri bekliyor olacaktır.

 • Hava Taksi kiralama yaptığımda, ödemeyi nasıl yapabilirim?

Özel jet kiralama yaptığınızda, Banka transferi, kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz. 

 • Özel jet kiralama işlemini yaptıktan sonra, Havaalanına gittiğinde ne yapmalıyım?

Özel uçak yolcuları Genel Havacılık Terminalinden giriş yapmalıdır. Eğer bulunduğunuz havalimanında bu bölüm yok ise CIP’den giriş yapabilirsiniz. Eğer CIP’de yok ise normal yolcu giriş kapısında yer hizmetleri ekibimiz sizi karşılayacak ve yardımcı olacaktır.

 • Uçağın kalkışından ne kadar süre önce check in yaptırmalıyım?

Özel jet kiralama yaptığınızda, özel uçağın kalkış saatinden 30dakika önce havaalanında bulunmanız gerekir. 

 • Özel uçakla seyahat ederken de pasaportumu göstermem gerekir mi?

Özel uçak kiralamalarında yurtiçi yolculuk yapıyorsanız ve o ülkenin vatandaşı iseniz kimlik göstermeniz yeterli olacaktır.

Özel uçak kiralamalarında yurtdışı yolculuk yapıyorsanız güncel bir pasaportunuzun olması ve vize işlemlerinin tam olması gerekmektedir.

Havaalanına ulaştığımda beni kim karşılayacak?

Hava taksi yapmak istediğinizde, Havalimanın da sizi kaptan veya yerhizmetleri sorumlusu karşılayacaktır.

 • Özel uçak tarifeli uçaklara göre daha mı hızlıdır?

Uçuş hızı özel uçakların modeline göre değişir. Örneğin uzun menzilli özel jetler, kısa menzilli özej jetlere göre daha hızlıdır, turboprop özel jetler daha yavaştır. Check in, Bagaj bekleme veya rötar olmadığı için özel uçak ile yolculuk yapmak ,tarifeli uçaklar ile karşılaştırıldığında zamandan tasarruf demektir.

 • Hangi özel uçak modeli benim seyahatime uygundur?

Özel uçak kiralama yapmak istediğinizde, operasyon merkezimizdeki yetkili arkadaşımız sizlerden; Rotanızı, yolcu sayışınızı ve bütçenize göre alternatifli seçenekler sunacaktır. Özel uçak modelleri için lütfen ekibimiz ile iletişime geçin.

 • Özel uçakta kaç tane pilot bulunuyor?

Özel uçaklarda kaptan pilot ve yardımcı pilot olmak üzere 2 pilot bulunmaktadır.

 • Özel jet kiralama yaptığım zaman istediğim yere yolculuk yapabilirmiyim?

JetEver ile 7 gün 24 saat hava taksi kiralama taleplerinize çağrı merkezimiz tarafından hızlı bir şekilde cevap verilir, talebinize en uygun özel uçak, yolcu sayınız ve rotanıza göre en uygun özel jet opsiyonlu olarak size sunulur. Bunlardan dilediğinizi seçebilir ve uçuşu onaylayabilirsiniz. Özel izin gerektiren bölgelere onay alınarak uçuş gerçekleştirildiğinden, izinler alındıktan sonra istediğiniz havalimanı olan yere veya yakınına özel uçağınız ile gidebilirsiniz.

 • Özel uçak kiralama yaptığım zaman, gideceğim ülke içinde özel jet ile farklı şehirlere seyahat imkanım olabilir mi?

Hayır. Uluslararası kabotaj kuralları gereğince yabancı tescilli özel uçaklar gittikleri ülke içerisinde  şehirlerarası uçuş yapamaz. Gittiğiniz ülke içerisinde o ülkenin tesciline bağlı özel uçak ayarlanarak iç hat uçuşu yapabilir, alternatif olarak helikopter kiralama yaparak yolculuk yapabilirsiniz.

 • Özel Uçak kiralama yapıldığında terminal içerisinde  Vip veya cip özel uçak salonlarını kullanabilir miyim ?

Özel Uçak kiralama yaptığınız da CIP salonu kullanmak istediğinizi belirtmeniz durumunda CIP salonu kullanabilirsiniz. CIP salonları her havalimanı için kişi başı olarak farklı fiyat uygulamalarına tabidir, mutlaka bizlerden fiyat talebinde bulununuz. Bazı havalimanlarında sadece özel uçaklar için hizmet veren Genel Havacılık Terminalleri bulunmaktadır, bu terminallerden yararlanabilirsiniz.

VIP salonları ise devlet kadrolarında çalışmış veya emekli üst düzey bürokratlar kullanabilmektedir.

 • Özel uçak kiralama yapıldığında bagaj kapasitesi nasıldır?

Özel uçaklarda bagaj kapasitesi, uçağın tipine göre değişkenlik göstereceğinden, kiralama yapıldığında çağrı merkezimizden detaylı bilgi size verilir. 

 • Özel uçak içerisinde yiyecek içecek servisi nasıldır?

Tüm özel jet yolculuklarınızda catering servisi kabin görevlileri tarafından yapılmakta olup özel yiyecek veya içecek isteklerinizi uçuştan önce bizlere bildirmeniz yeterlidir. Herhangi bir istek yapmadığınız zaman standart catering uygulanmaktadır.

JetEver özel Uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL:
AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

ÖZEL UÇAK KİRALAMA SERVİSİ

Hala sorunuz mu var?

Daha fazla bilgi edinmek için 7/24 çağrı Merkezimizi arayın.